Ryanair ogłasza nową trasę!

Ryanair ogłasza nową trasę!

Ryanair ogłosił dziś nową trasę z Bydgoszczy do Londynu Luton.

Połączenie będzie obsługiwane 3 razy w tygodniu od października 2017 r. i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów z Bydgoszczy.

Tomasz Moraczewski, prezes Zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz powiedział:

„Londyn to obecnie najpopularniejszy kierunek wśród pasażerów z naszego regionu. Jego potencjał potwierdził sukces uruchomionej w sezonie zimowym szóstej rotacji do Stansted. Cieszymy się, że Ryaniar zaoferował nowe atrakcyjne połączenie do Stolicy Wielkiej Brytanii. Luton z pewnością znajdzie wielu odbiorców i będzie ciekawą alternatywą dla obecnego połączenia z Londynem."

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE powiedziała:

"Cieszymy się mogąc ogłosić nową trasę do z Bydgoszczy do Londynu Luton. Połączenie będzie wykonywane 3 razy w tygodniu od października 2017 r. Nasz rozkład lotów z Bydgoszczy na sezon zimowy obejmuje 4 trasy łącznie, w tym popularne kierunki na city breaki miasta jak Londyn Stansted, Birmingham oraz Dublin.

Z okazji ogłoszenia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety już od 119 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż od października do grudnia dostępne są na Ryanair.com do poniedziałku (17 kwietnia). Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę już dziś."

Fot Ryanair

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Stornoway. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety ze Stornoway.

Jeżeli wybierasz się do Wielkiej Brytanii, powinny Cię również zainteresować tanie loty z Warszawy do Londynu, bilety lotnicze Londyn Gatwick lub tanie loty z Poznania do Londynu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Wrocławia do Londynu i z Gdańska do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty z Polski za granicę, loty z Warszawy do Zurychu, bilety lotnicze do Londynu Gatwick, bilety lotnicze, tanie loty krajowe, we Wrzesniu.