Ryanair ogłasza nową trasę!

Ryanair ogłasza nową trasę!

Ryanair ogłosił dziś nową trasę z Bydgoszczy do Londynu Luton.

Połączenie będzie obsługiwane 3 razy w tygodniu od października 2017 r. i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów z Bydgoszczy.

Tomasz Moraczewski, prezes Zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz powiedział:

„Londyn to obecnie najpopularniejszy kierunek wśród pasażerów z naszego regionu. Jego potencjał potwierdził sukces uruchomionej w sezonie zimowym szóstej rotacji do Stansted. Cieszymy się, że Ryaniar zaoferował nowe atrakcyjne połączenie do Stolicy Wielkiej Brytanii. Luton z pewnością znajdzie wielu odbiorców i będzie ciekawą alternatywą dla obecnego połączenia z Londynem."

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE powiedziała:

"Cieszymy się mogąc ogłosić nową trasę do z Bydgoszczy do Londynu Luton. Połączenie będzie wykonywane 3 razy w tygodniu od października 2017 r. Nasz rozkład lotów z Bydgoszczy na sezon zimowy obejmuje 4 trasy łącznie, w tym popularne kierunki na city breaki miasta jak Londyn Stansted, Birmingham oraz Dublin.

Z okazji ogłoszenia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety już od 119 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż od października do grudnia dostępne są na Ryanair.com do poniedziałku (17 kwietnia). Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę już dziś."

Fot Ryanair

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Stornoway. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety ze Stornoway.

Jeżeli planujesz podróż do Wielkiej Brytanii, koniecznie sprawdź też tanie loty z Wrocławia do Londynu, bilety lotnicze do Londynu Gatwick lub tanie loty z Gdańska do Londynu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Poznania do Londynu i z Warszawy do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Stambułu, Okazje na loty na walentynki, bilety lotnicze Strachowice Warszawa Okęcie, bilety lotnicze z Krakowa do Londynu Gatwick, tanie bilety lotnicze, loty po Polsce, Loty do Wielkiej Brytanii.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Plecaki i torby foto, Pokrowce na walizki, Dla Dzieci, Plecaki dla dzieci i Na prezent.