Jak dojechać z lotniska do centrum Larnaki na Cyprze?

Jak dojechać z lotniska do centrum Larnaki na Cyprze?

Larnaka jest miastem ulokowanym na południowo-wschodnim wybrzeżu Cypru. W jej pobliżu (5 km od miasta) znajduje się główny port lotniczy na wyspie.

Z lotniska do Nikozji jest 49 km, a do Pafos 139 km. By dojechać do tych i innych miast na Cyprze, najlepiej jest się najpierw dostać do centrum Larnaki. Jest na to kilka sposobów.

Taksówka

Taksówki odjeżdżają sprzed lotniska przez całą dobą. Dojazd do Larnaki powinien kosztować między 15 a 20 euro. Wyższych cen można się spodziewać podczas trwania taryfy nocnej (od 20:00 do 6:00)

Bus

Autobusy mają swój przystanek na drodze przed strefą przylotów, po lewej stronie terminalu. Są zarządzane przez firmę Zinon Buses. Koszt przejazdu do centrum Larnaki to 1 euro. Bilety można kupić u kierowcy.

Dostępne są różne linie i trasy, więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Samochód

Na lotnisku znajdują się również wypożyczalnie samochodów: Hertz, AVIS, Budget, EUROPCAR , National/ALAMO, eSixT, Dollar/Thrifty i PETSAS.

Fot. Shutterstock

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Larnaki. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Larnaki.

Jeżeli wybierasz się na Cypr, powinny Cię również zainteresować tanie loty z Krakowa do Pafos.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Barcelony, Wycieczki na wyspy greckie, bilety lotnicze Nykoping Nykoping Warszawa Okęcie, loty krajowe, wyszukiwarka lotów, Loty na Cypr.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Na prezent, Plecaki dla dzieci, Plecaki szkolne, Walizki i Walizki twarde małe.