Pasażerka poparzona przez słuchawki w samolocie

Pasażerka poparzona przez słuchawki w samolocie

Słuchasz muzyki podczas lotu? Ta pasażerka miała niemiłą przygodę z tym związaną...

Australijka lecąca z Pekinu do Melbourne słuchając muzyki zasnęła podczas lotu. Niestety pobudkę miała bardzo nieprzyjemną, ponieważ bateria w jej słuchawkach bezprzewodowych wybuchła.

Kobieta została poparzona. 

Pasażerka powiedziała:

Poczułam, jak pali mnie twarz. Złapałam się za policzki, słuchawki wtedy opadły mi na szyję. Kiedy pieczenie nie ustawało, zdjęłam je i rzuciłam na ziemię. Syczały, leciały z nich iskry i nawet lekko się dymiły

Stewardesy zareagowały natychmiastowo. Słuchawki roztapiały się na ziemi. W kabinie unosił się zapach spalonych włosów i plastiku, wszedzie był dym. Prawdopodobnie za to zdarzenie odpowiadają baterie litowo-jonowe (te w słuchawkach). Nie wiadomo jednak jaka to marka słuchawek, ani jaką linią leciała kobieta.

Fot. Pixabay

 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Gdańska do Miami, z Warszawy do Stambułu i, połączeń lotniczych z Warszawy do Tbilisi.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Lizbony, Okazje na loty do Australii, bilety lotnicze z Katowic do Londynu Gatwick, bilety lotnicze, loty krajowe.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Torby dla dzieci, Walizki dla dzieci, Na prezent i Przewodniki, mapy, książki.