przelot złożony
loader
loader
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.


Transport z lotniska Paryż Beauvais

Międzynarodowe lotnisko położone opodal Beauvais w miejscowości Tillé, 84 km na północ od centrum Paryża. Jest najmniejszym portem lotniczym w regionie Paryża obsługującym głównie tanie linie lotnicze. Może on obsłużyć ponad dwa miliony pasażerów rocznie. Na lotnisko Paryż Beauvais dojechać można autostradą A16.

Taksówki

Do dyspozycji pasażerów są taksówki, których postój znajduje się przed terminalem. Orientacyjny koszt przejazdu między lotniskiem a Paryżem to 140-180 euro za dnia, 180 euro w nocy. Orientacyjny czas jazdy to 60-90 minut.Więcej informacji na stronie lotniska.

Transport kolejowy

Do dyspozycji pasażerów jest także transport kolejowy: Pomiędzy stacją kolejową Beauvais a Paryżem (Paris-Nord) kursuje pociąg TER (express regional train). Orientacyjny czas jazdy pociągu to 1 godz 15 min, a bilet w jedną strone kosztuje około 12,50 euro (dla studentów - 9,30 euro).Pociągi odjeżdżają co około 40 minut. Z lotniska na stację kolejową w Beauvais dostać się można taksówką - cena przejazdu to około 12 euro, lub autobusem - 4 euro. na stację kolejową z lotniska kursuje tez autobus miejski nr 12. Bilet w jedną stronę to koszt 0,90 euro. Niestety autobus kursuje dość rzadko - jego rozkład jazdy dostępny jest tutaj. Więcej informacji o pociągach we Francji na stronie przewoźnika.

Transport autobusowy

Lotnisko Paryż (Beauvais) połączone jest z Paryżem (Porte Maillot) połączeniem autobusowym dopasowanym do odlotów i przylotów. Koszt przejazdu w jedną stronę to 16 euro. Czas jazdy to około 75 minut. Na miejscu odjazdu warto być nieco wcześniej, by spokojnie zdążyć kupić bilety i zająć miejsce w autobusie. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ z każdego miejsca Paryża można bez trudu dostać się metrem do stacji Porte Maillot, z którą sąsiaduje przystanek początkowy, a autobus w Beauvais dojeżdża pod sam Terminal 1. Więcej informacji pod numerem telefonu: +33 344 114 686.

Dostępne są także minibusy oferujące transport do Disneylandu oraz na lotnisko Paryż CGD.

 

Informacje o środkach komunikacji

RodzajCzas przejazduCena biletuDodatkowe info
autobus 75m €16 www
kolej 90m €12,40 + taxi 12 lub autobus 4 www
taxi 60-90m €140-180 www

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Tylko w Tanie-Loty.pl Parking przy lotnisku za 49zł!

Do każdego zakupu tydzień parkowania w super cenie i pakiet zniżek.

Sprawdź swoje rabaty