Treść strony

Treść główna

ile może ważyć bagaż podręczny w wizzair?

Są jakieś określone limity? W ogóle ktoś zwraca uwagę na takie limity?

Odpowiedzi 8

0
W Wizzair nie masz ograniczenia wagowego, jednak Twój bagaż nie może przekroczyć dopuszczalnych wymiarów takich jak 42 X 32 X 25 CM.
0
brak ograniczen
0
nie ma ograniczen
0
Nigdy nie sprawdzają wagi bagażu podręcznego w liniach Wizzair.
0
W liniach lotniczych Wizzar Air można przewieźć 1 sztukę małego bagażu podręcznego o wymiarach nieprzekraczających 42 x 32 x 25 cm i maksymalnej wadze 15 kg. Bagaż ten musi się mieścić pod siedzeniem przed pasażerem. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zabrania dużego bagażu podręcznego o wymiarach: 56 x 45 x 25 cm i maksymalnej wadze 15 kg. Bagaż musi zmieścić się w schowku nad siedzeniami.  
0
nie ma ograniczeń wagowych
0
W Wizz Air istnieją dwa rodzaje bagażu podręcznego: - mały bagaż podręczny (wymiary 42 x 32 x 25 cm i brak ograniczeń wagowych) - duży bagaż podręczny ( wymiary 56 x45 x 25 cm i brak ograniczeń wagowych) Cały artykuł na temat bagażu podręcznego Wizz Air znajdziesz na stronie: http://www.tanie-loty.com.pl/blogi/3986-bagaz-podreczny-wizz-air-podstawowe-informacje.html
1
Bagaż podręczny musi ważyć tyle, by właściciel był w stanie sam podnieść go nad głowę i wsadzić do luku nad siedzeniem. Wizzair nie określił limitu wagowego bagażu podręcznego, ale wiadomo, że nie powienien ważyć np. 20 kg. Waga nie jest sprawdzana, obsługa może poprosić nas o zważenie, jeśli zobaczy, że mamy problem z dźwiganiem naszego bagażu.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Wakacyjny weekend na pięknej i słonecznej Malcie! Tanie loty i noclegi w 4* hotelu!1078 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 70 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 48 Sprawdź Tu macie wiele do odkrycia! Tanie loty do Grecji30 ofert od 184 Sprawdź