Czy w wizzair można dokupić bagaż?

Jak to wygląda w wizz air? Ile to kosztuje i czy się opłaca? Jak się to robi?

Odpowiedzi (5)

1

Bagaż rejestrowany można kupić podczas kupowania biletu. Można również dokupić bagaż później, do istniejącej już rezerwacji, zarówno przez internet jak i na lotnisku (do momentu odprawy). Można dokupić bagaż też na lotnisku, przed samym odlotem. Ceny różnią się zależnie od destynacji i pory roku. Najtaniej oczywiście jest, gdy bagaż kupimy przez internet, od razu przy zakupie biletu. Moim zdaniem się opłaca, ponieważ bagaż rejestrowany w Wizz Air jest tańszy, ma większy limit wagowy (32kg) oraz możemy mieć więcej sztuk (6) niż w lini Ryanair.

0

Ile kosztuje dodatkowy bagaz zakupiony w wizzar?

0

tak można

0

mozna

0

można dokupić bagaż, o szczegóły musisz dowiedzieć się u jakiegoś lepszego źródła
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Kilka wakacyjnych dni na Sardynii! W cenie loty noclegi i auto!919 Sprawdź Przedłużony letni weekend w Paryżu! Loty, noclegi i rejs łodzią po rzece!532 Sprawdź Wow! Tydzień na Rodos w 4* hotelu z wyżywieniem!1499 Sprawdź Lubisz latać z Gdańska? Oto najlepsze okazje dla Ciebie!30 ofert od 50 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Mediolanu, z Warszawy do Cebu i połączeń lotniczych z Krakowa do Paryża.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Barcelony, Okazje na loty do europejskich stolic, Okazje na loty w maju, Okazje na loty z Polski na Wyspy Kanaryjskie, Pakiety na walentynki, loty z Warszawy do Stambułu, bilety lotnicze, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyczki, Pokrowce na walizki, Na prezent, Plecaki na kółkach i Przewodniki, mapy, książki.