Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

1
Ocena
Ada zapytał(a) 3 lat temu

Czy w wizzair można dokupić bagaż?

Jak to wygląda w wizz air? Ile to kosztuje i czy się opłaca? Jak się to robi?
Odpowiedz

Odpowiedzi (5)

1
Ocena
Lucy odpowiedział(a) 3 lat temu
Bagaż rejestrowany można kupić podczas kupowania biletu. Można również dokupić bagaż później, do istniejącej już rezerwacji, zarówno przez internet jak i na lotnisku (do momentu odprawy). Można dokupić bagaż też na lotnisku, przed samym odlotem. Ceny różnią się zależnie od destynacji i pory roku. Najtaniej oczywiście jest, gdy bagaż kupimy przez internet, od razu przy zakupie biletu. Moim zdaniem się opłaca, ponieważ bagaż rejestrowany w Wizz Air jest tańszy, ma większy limit wagowy (32kg) oraz możemy mieć więcej sztuk (6) niż w lini Ryanair.
0
Ocena
Roksana odpowiedział(a) 5 miesiecy temu
Ile kosztuje dodatkowy bagaz zakupiony w wizzar?
0
Ocena
Paweł odpowiedział(a) 2 lat temu
tak można
0
Ocena
Wioletta odpowiedział(a) 2 lat temu
mozna
0
Ocena
Anna odpowiedział(a) 2 lat temu
można dokupić bagaż, o szczegóły musisz dowiedzieć się u jakiegoś lepszego źródła
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedziećna to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Mediolanu, z Warszawy do Cebu i, połączeń lotniczych z Krakowa do Paryża.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Barcelony, Okazje na loty do europejskich stolic, Okazje na loty w maju, Okazje na loty z Polski na Wyspy Kanaryjskie, Pakiety na walentynki, bilety lotnicze z Warszawy do Stambułu, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Bagaż Wizzair, Gry, zabawki, Plecaki dla dzieci, Torby dla dzieci i Walizki twarde małe.