Opinie Podróżników

Sprawdź opinie innych podróżników na temat miejsc, przedmiotów, książek, firm, profili społecznościowych i nie tylko. Dodawaj własne recenzje i dziel się z innymi swoim zdaniem.

Najnowsze wpisy

Najnowsze opinie użytkowników

Ocena: 5.0

Funclub

"Od lat jeżdżę po Europie autokarami - robię sobie objazdówki. Przetestowałam już różne biura. Większe i mniejsze. I szczerze przyznam, że komfort tych żółtych autokarów zawsze był najlepszy. Zazwyczaj trafiałam..."
Kinga
Ocena: 3.7

Guatiza Jardín de Cactus na Lanzarote

"takiej ilości kaktusów w jednym miejscu nie widziałam, "
Grażyna
Ocena: 5.0

Puerto del Carmen na Lanzarote

"To chyba jeden z największych kurortów na Lanzarote obok Playa Blanca. Ładna plaża, urokliwe białe budynki. Na całej wyspie wszystkie budynki są niskie i białe z niebieskimi lub..."
Grażyna
Ocena: 3.7

Wulkan El Golfo na Lanzarote

"Wracając z El Golfo można zatrzymać się na tarasie widokowym i obejrzeć zielone jeziorko. Jednak dużo większe wrażenie robią fale rozbijające się o klify nieopodal."
Grażyna
Ocena: 5.0

Park Narodowy Timanfaya na Lanzarote

"Niesamowite miejsce, to po prostu trzeba zobaczyć bo opisać się nie da. Polecam w trakcie odpoczynku zjeść mięso lub rybę z Grilla, który wykorzystuje temperaturę wnętrza ziemi do grillowania..."
Grażyna
Ocena: 3.3

Mirador del Rio-taras widokowy na Lanzarote

"Świetny punkt widokowy na Graciose, ciekawie zaprojektowana w skale kawiarnia z ogromnymi oknami dzięki czemu możemy popijać pyszną kawę i rozkoszować się widokiem. "
Grażyna

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Oslo, z Warszawy do Stambułu oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Sheffield.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty na Wyspy Kanaryjskie, Okazje na loty do Wielkiej Brytanii, Okazje na loty na walentynki, Pakiety na majówkę, połączenia z Warszawy do Niżnego Nowogrodu, wyszukiwarka lotów, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyczki, Bez kategorii, Koce, poduszki, zagłówki, Kosmetyczki dla dzieci i Walizki dla dzieci.