Opinie Podróżników

Sprawdź opinie innych podróżników na temat miejsc, przedmiotów, książek, firm, profili społecznościowych i nie tylko. Dodawaj własne recenzje i dziel się z innymi swoim zdaniem.

Najnowsze wpisy

Pałac Królewski, Muzeum Miejskie Wrocławia.
Muzeum zostało założone 1 stycznia 2000 r., a w 2009 r. otrzymało nową siedzibę w Pałacu Królów Pruskich, przy ul. Kazimierza Wielkiego 35 we Wrocławiu. Główną część ekspozycji...
zi in asia.png
Profil autorki bloga Zu in Asia, która mieszka i pracuje w Kuala Lumpur, stolicy Malezji. Na jej kanale znajdziecie mnóstwo praktycznych wpisów dotyczących życia w Azji, najświeższe ciekawostki podróżnicze oraz...
Gadulec
Profil Kingi Bielejec, znanej czytelnikom jako autorka bloga Gadulec. Na jej kanale znajdziecie wpisy ze zdjęciami z obecnych podróży oraz posty lifestylowe.
na nowej drodze zycia.png
Profil Asi i Adama Dzielickich, którzy od sierpnia 2014 roku są w podróży po świecie. Austostopem i jechtostopem zjechali do tej pory Azję i Australię. Na ich kanale znajdziecie publikowane...

Najnowsze opinie użytkowników

 
5.0
Kinga
"Od lat jeżdżę po Europie autokarami - robię sobie objazdówki. Przetestowałam już różne biura. Większe i mniejsze. I szczerze przyznam, że komfort tych żółtych autokarów zawsze był najlepszy. Zazwyczaj trafiałam..."
 
3.7
Grażyna
"takiej ilości kaktusów w jednym miejscu nie widziałam, "
 
5.0
Grażyna
"To chyba jeden z największych kurortów na Lanzarote obok Playa Blanca. Ładna plaża, urokliwe białe budynki. Na całej wyspie wszystkie budynki są niskie i białe z niebieskimi lub..."
 
3.7
Grażyna
"Wracając z El Golfo można zatrzymać się na tarasie widokowym i obejrzeć zielone jeziorko. Jednak dużo większe wrażenie robią fale rozbijające się o klify nieopodal."

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Oslo, z Warszawy do Stambułu oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Sheffield.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Monachium, Okazje na loty na Wyspy Kanaryjskie, Okazje na loty do Wielkiej Brytanii, Okazje na loty na walentynki, Pakiety na majówkę, połączenia z Warszawy do Niżnego Nowogrodu, wyszukiwarka lotów, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyczki, Bez kategorii, Koce, poduszki, zagłówki, Kosmetyczki dla dzieci i Walizki dla dzieci.