Opinie Podróżników

Sprawdź opinie innych podróżników na temat miejsc, przedmiotów, książek, firm, profili społecznościowych i nie tylko. Dodawaj własne recenzje i dziel się z innymi swoim zdaniem.

Najnowsze wpisy

Pałac Królewski, Muzeum Miejskie Wrocławia.
Muzeum zostało założone 1 stycznia 2000 r., a w 2009 r. otrzymało nową siedzibę w Pałacu Królów Pruskich, przy ul. Kazimierza Wielkiego 35 we Wrocławiu. Główną część ekspozycji...
zi in asia.png
Profil autorki bloga Zu in Asia, która mieszka i pracuje w Kuala Lumpur, stolicy Malezji. Na jej kanale znajdziecie mnóstwo praktycznych wpisów dotyczących życia w Azji, najświeższe ciekawostki podróżnicze oraz...
Gadulec
Profil Kingi Bielejec, znanej czytelnikom jako autorka bloga Gadulec. Na jej kanale znajdziecie wpisy ze zdjęciami z obecnych podróży oraz posty lifestylowe.
na nowej drodze zycia.png
Profil Asi i Adama Dzielickich, którzy od sierpnia 2014 roku są w podróży po świecie. Austostopem i jechtostopem zjechali do tej pory Azję i Australię. Na ich kanale znajdziecie publikowane...

Najnowsze opinie użytkowników

 
4.8
"Ogród jest niepowtarzalny, mają dużo egzotycznej roślinności, przynajmniej dla mnie. Całość jest bardzo ciekawe zaaranżowana, miejsce dobre na nadzielny czy sobotni spacer, jak nie macie daleko, to warto sobie zobaczyć..."
 
5.0
"Ogród Siruwia to obiekt turystyczny, który warto zobaczyć, piękne miejsce, ciekawa roślinność. "
 
5.0
"Warto sobie zobaczyć ten ogród, dobre miejsce na spacer z rodziną, jak nie macie pomysłu, jak spędzić weekend, to dobra opcja. Nie znam się na ogrodach japońskich, ale to..."
 
5.0
"Kto by pomyślał, że w Polsce mamy takie orientalne atrakcje, dobra inicjatywa, równie dobre wykonanie. Bardzo podoba mi się to miejsce i jestem w stanie je polecić. "

Zapisz się do newslettera i odbierz nagrody!

Zostawiając adres mailowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Artweb-Media sp. z o.o. sp.k., ul. Wiwulskiego 27/6, 51-629 Wrocław. W każdej chwili możesz zmienić zdanie.