Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do StrasburgaOrientacyjna cena za lot w dwie strony

Treść główna

Lotnisko w Strasburgu

(kod IATA: SXB; kod ICAO LFST)

Międzynarodowe lotnisko położone w Entzheim, 10 km na południowy zachód od Strasburga, w regionie Alzacja we Francji. Rocznie obsługuje około 2 milionów pasażerów.

Lotnisko posiada jeden terminal pasażerski. Mapa terminalu znajduje się na stronie: mapa. Do dyspozycji pasażerów pozostają: bar, kawiarnia, restauracja, sklepy, bankomaty, istnieje możliwość skorzystania z internetu. Dostępne są także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i dla matek z dziećmi (w tym plac zabaw na pierwszym piętrze terminalu).

Użyteczne informacje

Wszelkie informacje dotyczące podróży i lotniska można uzyskać pod numerem telefonu: +33 3 88 64 67 67.

Punkt informacyjny znajduje się na parterze terminalu.

Na lotnisku znajdują się punkty wypożyczalni samochodów. Dane kontaktowe wypożyczalni znajdują się na stronie: wypożyczalnie samochodów. Dostępne formy to: Avis, Europcar, Hertz, National i Sixt.

Na lotnisku znajdują się parkingi krótko i długoterminowe, w tym podziemny parking długoterminowy (P3). Dokładne informacje i cennik dostępne są na stronie: parking.

Komunikacja

Lotnisko położone jest w miejscowości Entzheim, 10 km od Strasburga. Dojazd z lotniska do miasta prowadzi drogami D221, D400 a następnie D392 lub autostradą A35 do centrum. Dojazd zajmuje około 15 minut.

TAKSÓWKI

Postoje taksówek znajdują się przed lotniskiem. Podróż do centrum miasta trwa około 15 minut.

TRANSPORT KOLEJOWY

Stacja kolejowa Entzheim znajduje się w odległości 5 minut pieszo od terminalu. Pociągi do Strasburga kursują codziennie kilka razy na godzinę. Podróż do Strasburga trwa tylko 9 minut. Pełny, aktualny rozkład jazdy znajduje się na stronie internetowej lotniska. Pasażerowie mają możliwość kupienia biletu za 3,50 euro, upoważniającego do korzystania zarówno z tramwajów, jak i pociągów na terenie Strasburga (tram + TER).

Oficjalna strona internetowa lotniska

www.strasbourg.aeroport.fr

Adres

Aeroport International de Strasbourg
F – 67960 Entzheim
France

Główni przewoźnicy

Lotnisko obsługuje między innymi następujące linie lotnicze: Air Algerie, Air France, Britair, Brussels Airlines, Czech Airlines, Iberia, Rogal Air Maroc, Tunisair.

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nawigacja dodatkowa