Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Loty na MajorkeOrientacyjna cena za lot w dwie strony

Treść główna

Lotnisko na Majorce

(kod IATA: PMI; kod ICAO: LEPA)

Międzynarodowe lotnisko położone 8 km na wschód od Palma de Mallorca, na Majorce. Jest jednym z największych portów lotniczych Hiszpanii i największym i najważniejszym na Balearach. Rocznie obsługuje ponad 21 milionów pasażerów, głównie w czasie wakacji.

Lotnisko posiada cztery terminale pasażerskie A, B, C i D o łącznej przepustowości 25 milionów pasażerów rocznie Do dyspozycji pasażerów pozostają restauracje, kawiarnie, sklepy, bankomaty, bank, poczta. Istnieje możliwość skorzystania z Internetu i sali konferencyjnej. Dostępne są także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i dla matek z dziećmi, w tym plac zabaw dla dzieci. Mapa lotniska i terminali znajduje się tutaj.

Użyteczne informacje

Wszelkie informacje dotyczące podróży i lotniska można uzyskać pod numerem telefonu: +34902404704

Punkty informacyjne znajdują się w halach przylotów oraz na pietrze 2 i 4 terminala.W hali przylotów ulokowało się też regionalne biuro informacji turystycznej (pn.-sb. 9.00-14.00 i 15.00-20.00, nd. 9.00-14.00), które oferuje listy hoteli i hostales, rozkłady jazdy środków komunikacji publicznej, wykazy opłat taksówkowych i mapy.

Na lotnisku znajdują się wypożyczalnie aut firm: Auriga Crown, Avis, Europcar, Goldcar Europa, Hertz, National Atesa, Record, Sixt. Dane kontaktowe dostępne są na stronie wypozyczalnie samochodów.

Na lotnisku w Palmie znajduje się 5 parkingów o łącznej pojemności ponad 5200 miejsc. Parking publiczny znajduje się przed terminalem i posiada ponad 4800 miejsc, pierwsze pół godziny postoju za darmo, godzina postoju to około 1 euro. Więcej o parkingu na lotnisku Palma de Mallorca można przeczytać tutaj.

Komunikacja

Lotnisko jest świetnie zlokalizowane. Położone jest przy trasie Ma-19 (Autovia de Levante), która przebiega między lotniskiem a Can Pastilla i prowadzi z Palmy do Santanyi na południu wyspy. W niewielkiej odległości na wschód od lotniska przebiega trasa Ma-19A (Camino de Can Capo), która prowadzi z Palmy do centrum wyspy.

Komunikację z miastem zapewniają taksówki oraz autobusy miejskie. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowymi informacjami o komunikacji i dojeździe na lotnisko czytaj tutaj.

Oficjalna strona internetowa lotniska

www.arena.es

Adres

Palma de Mallorca Airport
07611 Palma de Mallorca
Spain

Główni przewoźnicy

Lotnisko obsługuje między innymi następujące linie lotnicze: Air Berlin, Air Europa, bmibaby, British Airways, Brussels Airlines, Cimber Sterling, Condor, EasyJet, germania, Germanwings, Iberia, Lufthansa, Norwegian, Ryanair, Spanair, Swiss, Tuifly, Wizz Air oraz wiele linii czarterowych.

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nawigacja dodatkowa