Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Lotnisko w Shannon

Znajdź nas w social mediach

Po przybyciu na lotnisko Shannon większość turystów kieruje się do oddalonego o zaledwie 25 km miasta Limerick, skąd kursują autobusy i pociągi do niemal każdego zakątka kraju. Równie łatwo dotrzeć do niewielkiego Ennis mniej więcej w takiej samej odległości – dobry wybór dla tych, którzy chcą odpocząć lub planują podróż na północ.

Informacja

Biuro informacji turystycznej (czynne codziennie podczas wszystkich ważniejszych lotów) na lotnisku pomaga w rezerwacji noclegów (za opłatą). Obok biura działa punkt informacji autobusowej Bus Éireann i kolejowej Irish Rail (IV–X), a także punkt informacji lotniczej, czynny podczas przylotów i odlotów.

 

Komunikacja

Z lotniska Shannon do pobliskich miejscowości regularnie kursują autobusy oraz pociągi. Dworzec kolejowy i dworzec autobusowy są zlokalizowane obok siebie przy Parnell St w Newtown Pery. Niektóre autobusy nie dojeżdżają na dworzec, ale pod Penny’s Store na rogu Lower Cecil St i Henry St. Ponadto możliwy jest przejazd taksówką.

Oficjalna strona

www.shannonairport.com

Najlepsze okazje

MALTA czeka na Was! Świetne ceny lotów!4 oferty od 425 Sprawdź Tanie loty do Barcelony! Stolica Katalonii czeka na Ciebie! 9 ofert od 246 Sprawdź Słoneczna PORTUGALIA czy różnorodna HISZPANIA? Wybierz coś dla siebie!26 ofert od 246 Sprawdź CYPR ma wiele do zaoferowania, dajcie się porwać WYSPIE AFRODYTY8 ofert od 304 Sprawdź

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!