Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Tanie loty do Shannon

Znajdź nas w social mediach

shannon
Port w Shannon
Fot. SXC

Shannon to młode miasto. Zostało zaplanowane i powstało dopiero w XX wieku stąd nie należy się spodziewać, że spędzimy w nim czas zwiedzając historyczne zabytki. Shannon leży nad rzeką o takiej samej nazwie, w południowo-zachodniej części Irlandii i stanowi drugi, po Dublinie, ośrodek przemysłowy w państwie. Nowoczesny charakter miasta jest głęboko skontrastowany z pobliską wiejską, pełną historii i folkloru okolicą. Dzięki swojej bardzo atrakcyjnej lokalizacji, i bezpośredniej bliskości międzynarodowego lotniska, często jest turystyczną bazą i punktem startowym wypraw w okoliczne regiony, które słyną z przepięknych krajobrazów.

Region Snannon słynie z urwistych klifów Moheru, prawdopodobnie jednej z największych atrakcji turystycznych Irlandii i niesamowitego, księżycowego pejzażu płaskowyżu Burren - skalistej pustynii, kuszącej turystów niesamowitą siecią podziemnych rzek i dzikich plaż. Będac w rejonie koniecznie trzeba także zwiedzić Zamek Bunratty, leżący na dawnym szlaku wikingów i będący obecnie jedną z głównych atrakcji turystycznych regionu. Shannon to także baza wypadowa do pobliskiego, zabytkowego Limerick.

Dzięki Tanie-loty.com.pl możesz zarezerwować tanie loty do Shannon za bardzo niską cenę. Jeśli poszukujesz tanich biletów lotniczych do Shannon zapraszamy do skorzystania z naszej porównywarki!

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!