przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.


Hotele w Las Palmas

Wybierając się na urlop do Las Palmas warto wcześniej poszukać odpowiedniego hotelu i zarezerwować pokój na stronie: hotele.

Najtańsze miejsca noclegowe znajdziemy w jednogwiazdkowych pesiones. Ceny za dwuosobowy pokój z łazienką zaczynają się już od 19 euro od osoby. Zdarzają się też pokoje tylko z umywalką i łazienkami na zewnątrz.

Turystyka jest obecnie głównym źródłem finansowym wyspy, dlatego baza hotelowa całej wyspy jest urozmaicona. W samym Las Palmas znajdziemy tanie, małe hotele, w których znajdziemy miejsce noclegowe już za 25 euro, ale dostępnych jest też wiele pięciogwiazdkowych, bardzo luksusowych hoteli, w których ceny są bardzo wysokie.

Jednym z najlepszych obiektów w Las Palmas jest pięciogwiazdkowy Hotel Santa Catalina, który powstał jako pierwszy hotel na Gran Canarii w 1890 roku. Hotel w dalszym ciągu funkcjonuje i jest jednym z najbardziej prestiżowych hoteli miasta. Gościli tu między innymi Winstona Churchila, Agata Christie, Gregory Peck, hiszpańska Rodzina Królewska, prezydent Chin. Obiekt został odnowiony w 1997 roku i znajduje się w rezydenckiej części Ciudad Jardin, w samym centrum Doramas Park. Niedaleko znajdują się Palacio de Congresos, Institucion Ferial, Alfredo Kraus Auditorium i główna część handlowa. Pokoje urządzone są w stylu kolonialnym. Hotel oferuje swoim gościom w cenie pobytu: darmowy parking, dojazd autobusem na plażę Las Canteras, wstęp do własnego Centrum SPA i kasyna Las Palmas. W pokojach jest bezprzewodowy Internet. Miejsce w hotelu można zarezerwować na naszej stronie rezerwacji hotelowej.
 

”.

Przepraszamy, nie mamy informacji o hotelach w tym miescie. Aby wyszukac hotele w innych miastach przejdz do serwisu

Tani-hotel.com.pl

Kupujesz bilet, otrzymujesz rabaty

Rezerwując bilety lotnicze w naszym serwisie zyskujesz podwójnie: oprócz niskich cen otrzymujesz też zniżki od naszych partnerów.

Zobacz zniżki

Zapisz się do newslettera i odbierz nagrody!

Zostawiając adres mailowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Artweb-Media sp. z o.o. sp.k., ul. Wiwulskiego 27/6, 51-629 Wrocław. W każdej chwili możesz zmienić zdanie.