Grab – aplikacja, która ułatwi Ci życie w Azji!

Planujesz podróż po Azji? Pobierz azjatycką wersję Ubera, która nie zawiedzie Cię w podróży! Nie trać swojego czasu i pieniędzy – z aplikacją zrealizujesz swoje plany, a jej możliwości Cię zaskoczą. 

Grab działa w takich krajach jak: Singapur, Malezja, Indonezja, Filipiny, Wietnam, Tajlandia, Kambodża i Birma. Przebywasz w tych rejonach i chcesz zamówić jedzenie, zarezerwować bilet do kina, potrzebujesz transportu? Grab jest właście tym, czego szukasz!

Transport w Azji

Poruszanie się samochodem po azjatyckich krajach jest niezwykle trudne. Wszędzie panują korki, przejażdżka zwykle trwa trzy razy dłużej niż skuterem, a do tego cena jest wyższa. Skuter wydaje się być najlepszą opcją. Jeśli jednak nie czujesz się na tyle pewnie, aby zmierzyć się z panującym na drogach chaosem – nie przejmuj się! Zanim przyzwyczaisz się do nowych warunków możesz bardzo tanio i szybko przemieszczać się zamawiając transport przez aplikację Grab. Azjaci doskonale wiedzą jak poruszać się po tamtejszych drogach. Oczywiście dostaniesz kask, więc jest również bezpiecznie!

Samo zamówienie kierowcy jest niezwykle proste. Kiedy pobierzesz już aplikację i zarejestrujesz się, wchodzisz w opcję „Bike”, wpisujesz adres lub oznaczasz lokalizację na mapie i czekasz, aż Grab znajdzie dla Ciebie transport. Kiedy to już nastąpi, aplikacja określa czas przybycia na miejsce oraz cenę. Opłatę możesz uregulować gotówką u kierowcy!

Grab Aplikacja
Fot. Katarzyna Pielucha

Podobnie jest w przypadku samochodu. Taki transport również oferuje aplikacja. Z tej opcji warto skorzystać w czasie podróży z bagażami lub przemieszczając się w bardziej oddalone miejsca. Zwykła taksówka może okazać się dla Ciebie stratą pieniędzy i czasu. Taksówkarze nagminnie zawyżają ceny i często nie mają pojęcia, gdzie jadą – niektórzy nie mają nawigacji!

Zamów jedzenie nie wychodząc z hotelu

Jest pierwsza w nocy, a Ty umierasz z głodu i nie chcesz opuszczać hotelu? Grab daje Ci możliwość zamówienia jedzenia z wybranej przez Ciebie restauracji z dostawą we wskazane przez Ciebie miejsce! Za wszystko możesz zapłacić gotówką u kierowcy! Czy mogłoby być lepiej?

Wiele opcji w jednym miejscu

Grab pozwoli Ci również przeczytać najnowsze wiadomości, sprawdzić wyniki meczów, zorientować się, czy zamawiając transport nie utniesz w największych korkach, a nawet wybierze dla Ciebie najlepszą restaurację!

Jeśli wkrótce wybierasz się do Azji – jeszcze przed wyjazdem zainstaluj aplikację i poznaj jej wszystkie funkcje! Z pewnością się nie zawiedziesz. Sprawdź również pozostałe aplikacje, które ułatwią Twoje życie w Azji!

Katarzyna Pielucha
Katarzyna Pielucha
Pasję do podróżowania łączy z prowadzeniem Agencji Social Media. Swoje wyjazdy często planuje z tygodniowym wyprzedzeniem, rzadko trzyma się określonego planu. Lubi podróżować w pojedynkę. Swoje miejsce znalazła na Bali, gdzie cieszy się życiem i pracuje zdalnie.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
27,006ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze