Środek sezonu, a Ty zapomniałeś złożyć wniosek o paszport? Myślisz, że wszystkie wakacyjne superoferty przejdą Ci koło nosa? Spokojnie! Mamy dla Ciebie parę podpowiedzi, gdzie warto się wybrać tego lata i gdzie nie będziesz musiał przejmować się paszportem. Możliwości jest naprawdę sporo więc głowa do góry i zaplanuj swoje wakacje marzeń. Gdzie bez paszportu? Sprawdź.

1Grecja – wakacje bez paszportu

Gdzie bez paszportu? Wakacje w Grecji. Fot. Shutterstock

Grecja to jeden z kierunków, który możesz wybrać na wakacje i nie martwić się, że ważność Twojego paszportu wygasła albo po prostu zapomniałeś złożyć wniosek jeszcze wiosną. Ten kraj ma wiele do zaoferowania. A wybór miejscówek na przyjemne wakacje może zaskakiwać.

Grecja posiada jedną z najdłuższych linii brzegowych na świecie – prawie 16 000 km usianych jest niezliczonymi uroczymi zatokami i malowniczymi plażami, z czego co roku setki wyróżniane są Błękitną Flagą. Możesz przed wyjazdem sprawdzić, które plaże w Grecji są najpiękniejsze. Poznać 13 cudów natury. Możesz też na miejscu odkryć najpiękniejsze wyspy greckie poza utartym szlakiem i przeżyć niezapomniane chwile.

Leć do Grecji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here