Jeszcze masz chwilę, aby złożyć wniosek o paszport i sprawdzić czy Twój jest jeszcze ważny. Ale ile razy się okazuje, że nagle jest środek sezonu, a Ty o tym najzwyczajniej w świecie zapomniałeś? Myślisz, że wszystkie wakacyjne superoferty przejdą Ci koło nosa? Spokojnie! Mamy dla Ciebie parę podpowiedzi, gdzie warto się wybrać i gdzie nie będziesz musiał przejmować się paszportem. Możliwości jest naprawdę sporo więc głowa do góry i zaplanuj swoje wakacje marzeń. Gdzie bez paszportu? Sprawdź.

Poprzedni

1. Grecja – wakacje bez paszportu

Grecja to jeden z kierunków, który możesz wybrać na wakacje i nie martwić się, że ważność Twojego paszportu wygasła albo po prostu zapomniałeś złożyć wniosek jeszcze wiosną. Ten kraj ma wiele do zaoferowania. A wybór miejscówek na przyjemne wakacje może zaskakiwać.

Grecja posiada jedną z najdłuższych linii brzegowych na świecie – prawie 16 000 km usianych jest niezliczonymi uroczymi zatokami i malowniczymi plażami, z czego co roku setki wyróżniane są Błękitną Flagą. Możesz przed wyjazdem sprawdzić, które plaże w Grecji są najpiękniejsze. Poznać 13 cudów natury. Możesz też na miejscu odkryć najpiękniejsze wyspy greckie poza utartym szlakiem i przeżyć niezapomniane chwile.

Leć do Grecji


Plaża na wyspie Kos w Grecji
Gdzie bez paszportu? Wakacje w Grecji. Fot. Shutterstock
Poprzedni

1 KOMENTARZ

  1. Samolotem do Lamezia Terme i pociągiem (ceny jak w PL) do Tropei i kawałek dalej do Scilli! Polecam! Ze Scilli niedaleko na Sycylię i jej bliskość umożliwia 1-dniowy wypad do Mesyny.
    Taką 8-dniową wycieczkę sobie urządziłem w zeszłym roku wczesną wiosną (można było się już tam opalać!).1 dzień w Lamezi Terme (późny lot z Okęcia) 3 dni w Tropei, 3 dni w Scilli + nocny lot do Warszawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here