Podróżujesz z psem? Testujcie hotele przyjazne zwierzętom! Czekają vouchery o wartości 8 000 zł i i cały świat

Jeśli lubisz podróżować i masz ukochanego czworonoga to mamy dla Ciebie idealną pracę! Możesz podróżować ze swoim przyjacielem recenzując hotele przyjazne zwierzętom.

Podróżuj z psem i zarabiaj

Na zgłoszenie masz czas do 25 sierpnia! Więc do dzieła! Wszelkie informacje, warunki i regulamin znajdziesz na stronie internetowej. To świetna propozycja dla prawdziwych miłośników zwierząt i podróży.
Jeśli to Ty, możesz ubiegać się o wymarzoną pracę. Hotels.com szuka swojego pierwszego psiego krytyka do oceny 10 najlepszych na świecie hoteli przyjaznych zwierzętom. Już nie musicie rozstawać się ze swoim czworonogiem. Hotels.com odkrył, że w ostatnich latach zainteresowanie tym tematem znacznie wzrosło, a liczba recenzji hoteli przyjaznych zwierzętom zwiększyła się o 62 proc. w ciągu ostatnich dwóch lat. Dzięki temu wyłoniła się lista luksusowych hoteli, które zdają się być najlepsze dla zwierząt domowych.

Zwycięzcy rekrutacji, czyli właściciel ze swoim czworonogiem otrzymają vouchery na noclegi o wartości blisko 8 000 zł. Będą mogli też wybrać hotele, które chcą odwiedzić wedle listy najlepszych wymienionych na stronie Hotels.com. Co trzeba zrobić? Kandydaci muszą zamieścić zdjęcie swojego kochającego podróże psa na swoim osobistym koncie na Instagramie i oznaczyć @hotelsdotcom i #CanineCritic. Muszą oczywiście obserwować @hotelsdotcom.

Liz Oakman z Hotels.com powiedziała:

To polowanie na psiego krytyka to sposób na zapewnienie, że nasze przyjazne dla zwierząt hotele naprawdę są w stanie sprostać wymaganiom czworonogów i zadowolić ich właścicieli.

Jest jeszcze małe ale… Oprócz zamieszczenia zdjęcia swojego pupila na Instagramie trzeba mieć ukończone 18 lat i legalnie przebywać na terenie Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Norwegii, Finlandii, Turcji, USA, Kanady, Brazylii, Meksyku, Argentyny lub Turcji. Więc jeśli mieszkasz w którymś z tych państw możesz aplikować!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here