Wiemy gdzie istnieje Wyspa Jednorożców! To niezwykły park wodny u wybrzeży Filipin

Ciągle wierzysz, że jednorożce istnieją? Świetnie! Znaleźliśmy dla Ciebie raj! Jest nim park wodny Inflatable Island u wybrzeży Filipin.

Wyspa Jednorożców czeka na Ciebie

To raj dla tych, którzy czasem lubią poczuć się jak dziecko. Nadmuchiwana Wyspa Jednorożców znajduje się w mieście Olongapo na zachodnim wybrzeży Filipin. Około 130 km od Manili. Jest największym na świecie pływającym parkiem wodnym. Znajdziesz tu zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, trampoliny, mosty i wyrzutnie. Wszystko zajmuje powierzchnię równą 3600 m kwadratowych.

Obok wyspy jest plaża

Jeśli już nie będziesz miał siły na wodne wybryki, możesz odpocząć na plaży, która znajduje się nieopodal. Mamy nadzieję, że lubisz odcienie różu i lawendy, bo innych kolorów tam raczej nie uświadczysz. Jak mogłoby być inaczej, w końcu chodzi o jednorożce.

Nie jest to darmowa atrakcja, ale nie zbankrutujesz. Godzina na Inflatable Island kosztuje około 30 zł, natomiast dzień z pełnym pakietem atrakcji 55 zł.

View this post on Instagram

Color your summer here ? #inflatableislandph

A post shared by Home of Unicorn Island (@inflatableisland) on

1 KOMENTARZ
  1. Chujowy park wodny dikei któremu lokalni rybacy nie mogą chodzi po płytkiej wodzie … To kolejna sytuację gdzie resorty Grabia nie tylko plaże ale dostęp do wody

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here