Wielkie zaskoczenie na pokładzie. Tak podanej kawy chyba jeszcze nie piłeś

Kawa to coś, bez czego większość ludzi nie potrafi funkcjonować. Nie liczy się nic, dopóki nie napiją się rano kawy. Znasz to? W każdym miejscu i niemal o każdej porze. Dlatego na pokładzie nie może zabraknąć tego napoju stawiającego ludzi na nogi. Linie Air New Zealand jednak poszły o krok dalej. Chyba jeszcze nie widziałeś takiego sposobu serwowania kawy.

Jadalne kubki

Air New Zealand chcą podkręcić kubki smakowe pasażerów i przy okazji działać na korzyść ochrony środowiska. Linie zdecydowały się na nietypowe podawanie tego magicznego trunku. Jak informuje National Geographic, nowozelandzki przewoźnik eksperymentuje z nową, jadalną filiżanką do kawy, która ma spowodować zmniejszenie liczby odpadów produkowanych podczas lotów.

W Air New Zealand już od jakiegoś czasu można spotkać tylko biodegradowalne kubki, jednak zarząd postanowił zrobić więcej. I tu sprawdzi się współpraca z nowozelandzką firmą Twiice, która zajmuje się produkcją jadalnych kubków z roślinnych składników.

I teraz sobie wyobraź. Wsiadasz na pokład, zamawiasz kawę…i dostajesz ją, ale…w kubeczku o smaku wanilii. Nawet przy bardzo gorących napojach jadalne naczynia są bardzo chrupkie. Pasażerowie oceniają ten pomysł pozytywnie. A Ty?

W przyszłości mają powstać również takie sztućce i talerze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here