Uśmiejesz się, kiedy zobaczysz filmik z pokładu tego samolotu! Mężczyzna chciał się popisać

Na pokładzie samolotu dzieją się czasem niesłychane rzeczy. Pomijając już pijanych i agresywnych pasażerów, to z pewnością stewardesy i stewardzi mają co opowiadać. Tym razem miało być śmiesznie i było. Na pewno widziałeś kilka razy na filmikach w sieci kobiety, które prezentują swoje umiejętności gimnastyczne i pokazują rozciągnięte, elastyczne ciała przy codziennych czynnościach.

Jedna z pasażerek trzymając małe dziecko na rękach i jednocześnie wyciągając walizkę ze schowka na pokładzie nie miała jak go zamknąć, dlatego postanowiła to zrobić nogą. Widowiskowy epizod kobiety stojącej niemal w szpagacie zrobił wrażenie na załodze samolotu jak i internautach. Oczywiście znajomy filmował to zdarzenie.

Teraz w zabawny sposób chciał tę scenę sparodiować jeden z pasażerów. Jednak jego ciało nie pozwoliło mu na takie rozciąganie, dlatego musieli mu pomóc koledzy. Unieśli go, aby on mógł zamknąć nogą schowek.

To nie pierwsza taka sytuacja. Pisaliśmy już o wyjątkowej pasażerce lecącej z Austrii do Polski. Nikt się nie spodziewał, że ta podróż będzie niezwykła. Okazało się, że to gimnastyczka Stefanie Millinger. Ku zdziwieniu wszystkich pasażerów nagle zaczęła wyginać się na fotelu jak guma. Zaprezentowała kilka ćwiczeń podczas lotu. Zszokowała pasażerów, załogę, a także internautów, bo film z jej wyczynem obejrzało już blisko 230 tys. osób. Wideo stało się także niezłym viralem, wykorzystanym do przekonania ludzi, aby zapinali pasy w samolocie.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
28,432ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze