Ukryte kamery w mieszkaniu z Airbnb! Emeryt został aresztowany

W Paryżu został aresztowany 60-letni mężczyzna, który wynajmował mieszkanie zagranicznym studentkom za pośrednictwem Airbnb. Zamieszkało u niego 8 młodych kobiet z Rosji, Korei i Kambodży. Nie spodziewały się jednak, że będą podglądane. Emeryt ukrył w mieszkaniu dwie kamery, w tym jedną pod prysznicem.

Zdarzenie miało miejsce w dzielnicy Observatoire, a mężczyzna wynajął mieszkanie studentkom Erasmusa, aby dorobić do emerytury.

Okazało się jednak, że liczył nie tylko na zyski finansowe.


Wynajmujesz mieszkanie na Airbnb? Bądź ostrożny

Te młode kobiety nie spodziewały się, że zostaną ofiarami podglądacza. Jak prawda wyszła na jaw? Jedna ze studentek zauważyła, że mężczyzna ogląda film z jakąś kobietą pod prysznicem. Szybko zorientowała się, że to jedna z jej koleżanek.

Gdy mężczyzna opuścił mieszkanie, kobiety przejrzały jego komputer. Odkryły, że filmował je wszystkie. Sprawa trafiła oczywiście na policję.

Mężczyznę szybko ujęto. Niestety dziewczyny będą teraz miały wielką trudność, aby zaufać kolejnemu właścicielowi nieruchomości.

Ukryte kamery w mieszkaniach z Airbnb

Jak informuje portal onet.pl, to nie pierwszy taki przypadek właściciela-podglądacza na Airbnb złapanego we Francji.

W Annecy aresztowano 45-letniego mężczyznę, który ukrył kamerę w budziku skierowanym na prysznic. Oczywiście sytuacja również miała miejsce w mieszkaniu, które wynajmował chętnym. Najemcy zainteresowali się dziwnym urządzeniem w łazience.

Okazało się, że mężczyzna otrzymywał nagrania bezpośrednio na swój telefon komórkowy. Został aresztowany i przyznał się do winy.

Airbnb – tu znajdziesz nocleg, jaki tylko zechcesz

Korzystałeś już kiedyś z Airbnb? Jeśli tak, to wiesz, że oferta pokoi do wynajęcia bywa niekiedy bardzo dziwna. W większości można natrafić na zwykłe mieszkania, czasami jednak proponowane lokalizacje są autentycznie niezwykłe i oryginalne. Zobacz kilka niesamowitych lokali. 

Trzeba jednak być ostrożnym i mieć ograniczone zaufanie.

Ile kosztuje Airbnb?

Airbnb stało się w ostatnich latach jedną z najlepszych aplikacji przydatnych w podróży. Jeśli nie uśmiecha Ci się płacić olbrzymich sum za hotel, zawsze możesz spróbować poszukać zastępczego noclegu u osoby prywatnej. Przy okazji można poznać nowych ludzi i zobaczyć autentycznie niezwykłe miejsca.

Jednak niektóre kraje w Europie są zdecydowanie droższe od innych. Sprawdź, gdzie zapłacisz najmniej, a gdzie najwięcej za nocleg korzystając z Airbnb.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here