To najbardziej uwodzicielskie miasta świata! Tam się nudzić na pewno nie będziesz…

W tych czasach zdaje się, że już nie ma tematów tabu. A niektóre miasta znane są z bogatych ofert erotycznych rozrywek. Prawdopodobnie nie wiedziałeś, że nawet istnieje taki ranking jak najbardziej uwodzicielskie miasta świata. Jesteś ciekawy jak wygląda czołówka?

Praktycznie bez zastanowienia jesteś w stanie wymienić miasta świata, które najbardziej kojarzą ci się z romantycznym klimatem. Gdzie można się oświadczyć albo spędzić miesiąc miodowy. Okazuje się jednak, że istnieje również ranking dla tych osób, które nie mają swoich stałych partnerów, a szukają przygody lub są w wolnych związkach. Szybko okazało się też, że to przydatna lista miejsc również dla par, które szukają urozmaicenia. Jak informuje National Geographic, z myślą o nich firma The Bottle Club stworzyła zestawienie najbardziej uwodzicielskich kierunków, gdzie promowane jest pozytywne i otwarte podejście do seksu. Brano pod uwagę: liczbę klubów ze striptizem, imprezy o zabarwieniu erotycznym, hotele na godziny czy restauracje sprzedające produkty uważane za afrodyzjaki, w tym szampana i ostrygi.

Jak wygląda ranking? Pierwsze miejsce w nietypowym zestawieniu zajął Londyn. Otrzymał też niechlubny tytuł najbardziej niewiernego miasta. Drugie miejsce zajęło Las Vegas, nazywane Miastem Grzechu. Najbardziej uwodzicielską trójkę zamyka Nowy Jork.

Oto 20 najbardziej uwodzicielskich miast na świecie:

 1. Londyn
 2. Las Vegas
 3. Nowy Jork
 4. Madryt
 5. Paryż
 6. Rzym
 7. Berlin
 8. Toronto
 9. Sydney
 10. Los Angeles
 11. Miami
 12. Barcelona
 13. Wiedeń
 14. Amsterdam
 15. Meksyk
 16. Tokio
 17. Bruksela
 18. Porto
 19. Kapsztad
 20. Kopenhaga
Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
26,776ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze