Teraz możesz poczuć się jak pilot! Skorzystaj z symulatora Boeinga 737

Jeśli marzysz o tym, by poczuć się pilotem najpopularniejszego pasażerskiego samolotu na świecie, masz taką możliwość. W jaki sposób to zrobić? Czas przejąć stery! Ambicja wciąż popycha Cię do próbowania nowych wrażeń? Zwykły przelot między dwoma lokalizacjami to dla Ciebie za mało? A może jesteś pilotem przed rekrutacją do linii? Czeka Cię screening na Kapitana? Chcesz poćwiczyć przed recurrentem? Tak właśnie do skorzystania ze swojej atrakcji namawiają Loty marzeń

Podczas lotów w kabinie symulatora obecny jest instruktor, który chętnie pomoże, podpowie i wskaże drogę, lecz czasem może też czegoś zabronić – dla bezpieczeństwa pasażerów lepiej go posłuchać. Chętni piloci poniżej 18. roku życia powinni mieć ze sobą pisemną zgodę rodzica lub opiekuna (jeśli nie towarzyszy im podczas wizyty w symulatorze).

Możesz zasiąść za sterami Boeinga 737

Pomysłodawcy projektu mówią:

Możemy z dumą powiedzieć, że jako pierwsi w Polsce używamy w naszym symulatorze laserowych technik projekcyjnych. Nasz system wizyjny ma więc nie tylko ogromny, blisko 10-cio metrowy ekran, ale też nieporównywalną jakość obrazu. Dzięki zastosowanym technologiom możemy nie tylko zadziwić Twoje oczy, ale i oszukać błędnik – każdy ruch horyzontu jest tu odczuwalny zupełnie jak w prawdziwym samolocie.

Zobaczysz też tu w pełni odwzorowane panele, które zapewnia producent współpracujący z firmą Boeing. Podobno mogą pozytywnie zaskoczyć regularnych pilotów.

Nie mogło tez zabraknąć oryginalnych, wygodnych foteli, wolantów i przepustnicy. Kokpit jest dokładną kopią prawdziwej maszyny.

Na stronie Loty marzeń czytamy:

Sprostamy wszelkim oczekiwaniom klientów. Wygenerujemy wszystkie usterki, których będą potrzebować, ustawimy odpowiednie warunki atmosferyczne na dowolnym lotnisku z aktualną bazą AIRAC i mapami Jeppesena – czego tylko wyobraźnia zapragnie.

Jest tu przestrzeń nie tylko dla osób zawodowo związanych z lotnictwem, ale też entuzjastów i hobbystów z różnych kręgów: spotterskich, modelarskich i symulacyjnych.

No dobra, a zapytasz ile to właściwie kosztuje. Za najkrótszy – 20 min lot trzeba zapłacić 199 zł. Natomiast 2 godziny latania będą Cię kosztowały 999 zł.

Chętny na lot? Możesz kupić voucher na miejscu lub przez internet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here