Ten luksusowy hotel przyjmuje koty za darmo, jeśli ich właściciele mają koronawirusa

Właściciele tego hotelu dla kotów w Wielkiej Brytanii wyszli z niezwykłą inicjatywą. Gdy jakiś właściciel kota zachoruje na COVID-19, może zostawić tu swojego milusińskiego za darmo na czas nieokreślony.

Hotel Cat

Koronawirus wywarł ogromny wpływ na wiele firm i spowodował niemały chaos w wielu branżach. Niektórzy próbują znaleźć jakieś pozytywy. Jednym z takich przykładów jest Hotel Cat, pięciogwiazdkowa, luksusowa rezydencja dla kotów, która oferuje bezpłatne przyjmowanie kotów chorych właścicieli. Właściciele hotelu Cat, Jackie i Tim, znajdujący się w miejscowości Sway w Hampshire, opublikowali ostatnio post na Facebooku:

W tym okropnym czasie, który dotyka nas wszystkich i ma ogromne konsekwencje finansowe dla wielu małych firm, chcielibyśmy zaoferować nasze usługi potrzebującym.Jeśli znasz kogoś, kto musi być hospitalizowany lub jest zbyt chory, aby opiekować się swoim kotem, daj znam znać, odbierzemy go i zaopiekujemy się nim, aż właściciel stanie na nogi.

Wpis spotkał się z pięknymi reakcjami internautów.


Hotel Cat to pierwsza taka luksusowa firma w Wielkiej Brytanii, która oferuje kotom apartamenty z „ludzkimi” łóżkami, kołdrami, meblami i telewizorami. W sypialniach znajduje się dodatkowy pokój ogrodowy wypełniony wspinaczkowymi drzewami, leżakami, zabawkami i miejscami do zabawy i spania dla kotów. W hotelu znajduje się nawet menu z wyborem dań z karty dla kotów, które obejmuje krewetki i kraba, gotowanego łososia i dorsza, świeży, wolno gotowany stek z tuńczyka i pieczoną pierś z kurczaka.

źródło: Lonely Planet

1 KOMENTARZ

  1. Piekna inicjatywa. U Nas w Polsce, mówi się, że na zachodzie panuje zepsucie a Boga tam nie ma. I ja też przez długie lata w ten właśnie sposób myślałam. Jakie było moje zdziwienie, gdy pojechałam i przekonałam się na własnej skórze, że jest zupełnie innaczej. Tam, każdy jest uśmiechnięty, życzliwy i pomocny z Bogiem w sercu a nie w kościele jak u nas. Powyżej jest najlepszy tego przykład. 5-gwiazdkowy hotel dla kotów bierze pod opiekę zwierzaki, które potrzebują schronienia na czas problemów zdrowotnych właściciela. A u naaaas?, to nie do pomyślenia! Za darmo?cudze koty? To gdzie jest więcej tego Boga?bo ja myślę, że jednak na tym zepsutym zachodzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here