Na świecie jest sporo krajów, o których zapewne nawet nie słyszałeś. Niektóre z nich są piękne i nadal niezadeptane przez tabuny turystów, co może stanowić sporą zachętę dla ciekawych świata podróżników.

Oczywiście istnieją również kraje, które nie są odwiedzane, bo zniechęcają do przyjazdu problemami politycznymi, kulturowymi lub słabym poziomem bezpieczeństwa. W naszym zestawieniu nie będą one brane pod uwagę. Przed Tobą najrzadziej odwiedzane miejsca na świecie, które z całą pewnością powinieneś kiedyś odwiedzić.

Poprzedni

6. Tuvalu, Oceania

Ten archipelag wysp należał kiedyś do Wielkiej Brytanii.Teraz może się pochwalić brakiem przestępczości, cudownymi plażami, rajską naturą i świetnymi miejscami do nurkowania. Tuvalu odwiedza rocznie jedynie 1000 osób, więc można powiedzieć, że jest to jeszcze nieodkryta turystyczna perełka. Są to wyspy koralowe, zatem oprócz plażowania i kąpania się, można również nurkować i uprawiać snorkeling. Infrastruktury nie ma tam zbyt rozbudowanej, ale w zasadzie można to uznać za zaletę, a nie wadę.

Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here