Idealny środek transportu dla wielbicieli Toy Story – samolot, gdzie głównymi bohaterami są właśnie postacie z tego filmu! Pierwszy w historii samolot z motywem przewodnim Toy Story już lata po świecie.

Samolot należy do China Eastern Airlines. Jego pierwszy lot odbył się 28 kwietnia na trasie z Szanghaju do Pekinu. Specjalne oklejenie maszyny jest efektem współpracy linii lotniczej z parkiem rozrywki Szanghaj Disney. Na zewnątrz samolotu umieszczony został szybujący Buzz Astral, natomiast wewnątrz czeka na podróżnych prawdziwy bajkowy szał. Na oparciach foteli znajdują się podobizny postaci z Toy Story, nawet sufit pomalowany jest w chmurki i zabawki.

fotele lotnicze z postaciami z Toy Story
Fot. Shanghai Disney Resort

Swoich ulubionych bohaterów można znaleźć również na słuchawkach, przy maszynach służących do check-inu na lotnisku oraz na menu i tacach w samolocie. Jeśli komuś będzie jeszcze mało, to zawsze może skorzystać z hotelu Pixar Story Land w Szanghaju.

samolot z postacią z Toy Story
Fot. Shanghai Disney Resort

China Eastern Airlines posiada już w swojej flocie dwa inne samoloty, których motywami przewodnimi są Myszka Miki i Minnie. Obecnie samolot Toy Story lata jedynie na trasie pomiędzy Szanghajem a Pekinem, ale być może w przyszłości będzie obsługiwał również inne chińskie miasta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here