Rozebrał się do naga na pokładzie… ze stresu

Świadkami dość nietypowej sytuacji byli pasażerowie Air India Express. Takich atrakcji podczas lotu na pewno się nie spodziewali. Jeden z mężczyzn rozebrał się do naga na pokładzie i zaczął spacerować między siedzeniami.

Specyficzna reakcja na stres

Samolot leciał z Dubaju do Lucknow i Indiach. Nagle 35-letni pasażer myśląc, że samolot będzie lądował w Pakistanie, wstał ze swojego miejsca i zaczął zdejmować ubranie przed innymi pasażerami. Następnie wyruszył na spacer po pokładzie.

Członkowie załogi zatrzymali szybko mężczyznę i okryli kocem do czasu bezpiecznego lądowania samolotu. Początkowo stawiał opór, ale personel zdołał sobie z nim poradzić. Do końca nieznany jest motyw działań 35-latka, chociaż przedstawiciele linii lotniczych powiedzieli dziennikarzom The Times of India, że był to efekt psychicznej traumy po rzekomym prześladowaniu ze strony pracodawcy.

Pasażer był zdenerwowany i zestresowany podczas pobytu w Dubaju, ponieważ był jedynym pracownikiem w biurze, który nie był Pakistańczykiem i miał być z tego tytułu źle traktowany. Myślał, że samolot wyląduje w Pakistanie i dlatego rozebrał się w akcie protestu, powiedział urzędnik Central Industrial Security.

35-latek został przekazany funkcjonariuszom ochrony na lotnisku Lucknow, gdzie trwało dochodzenie w tej sprawie. Lot przewoził ponad 150 pasażerów. Władze zidentyfikowały nagiego pasażera, następnie mógł wrócić do domu. Przeprosił za swoje zachowanie. Air India umieściły go jednak na oficjalnej, specjalnej liście kontrolnej linii lotniczych.

1 KOMENTARZ
  1. facet najprawdopodobnie cierpi na schizofrenie, stad taka reakcja na stres.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here