Praca marzeń w Tajlandii! Nie zwlekaj, aplikuj już dziś

Marzysz o wyjeździe do Tajlandii? A może myślałeś o tym, żeby zostać tam trochę dłużej? Teraz masz okazję! A co powiesz jak jeszcze ktoś Ci za to zapłaci? Kusząca propozycja? Praca marzeń w Tajlandii czeka chyba na Ciebie!

Leć do Tajlandii i zarabiaj

DreamJobbing i organizacja Tourism Authority w Tajlandii poszukują człowieka, który gotowy jest przeżyć wyjątkowe doświadczenie w tej części Azji. To będzie podróż inna niż wszystkie! Staniesz się tu lokalnym podróżnikiem. Na czym będzie polegała Twoja praca? Będziesz podróżował po Tajlandii doświadczając życia jako lokals. A te przygody będą rejestrowane i zapisane w formie filmu dokumentalnego. Premiera produkcji ma się odbyć na początku 2019 roku w specjalnym programie telewizyjnym.

Jeśli zostaniesz wybrany, to Twoja podróż odbędzie się w styczniu i będzie trwała 2-3 tygodnie. Pracodawca pokryje loty do i z Tajlandii, a także wszystkie wydatki krajowe. Dostaniesz też codzienne kieszonkowe. No i możesz liczyć na te niezapomniane doświadczenia.

Jakie są wymagania?

Idealny kandydat to ktoś z duszą pełną przygód, gotowy podjąć ciekawe wyzwanie. Nie ma limitu jeśli chodzi o wiek ani narodowość. Żeby zgłosić chęć podjęcia tak wyjątkowej pracy, musisz przesłać krótki film (60 sekund lub mniej), w którym pokażesz kim jesteś, opowiesz jaka jest Twoja historia, no i przede wszystkim przekonasz dlaczego jesteś idealną osobą na to stanowisko. Casting będzie trwał, dopóki firma nie znajdzie odpowiedniej osoby.

Do dzieła! Powodzenia!

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
27,006ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze