Ostatnio pisaliśmy o badaniach, jakie przeprowadzał portal BIG 7 Travel w celu stworzenia listy najbardziej przyjaznych miast na świecie dla turystów i emigrantów. Dziś chcemy Ci pokazać jeszcze listę najczęściej odwiedzanych krajów świata. Portal przeanalizował dane i wyłonił listę kierunków #Instagrammable, czyli 10 najbardziej instagramowych trendów podróżniczych 2019. W międzynarodowej ankiecie wzięło udział 1,5 miliona osób. Sprawdź czy będziesz zaskoczony wyborem…

Zobacz najczęściej odwiedzane miasta

Dzięki tanim podróżom i wciąż rozwijającej się technologii świat staje się coraz bardziej połączony i jest w zasięgu ręki. Rośnie liczba osób, które chcą na własne oczy zobaczyć, co cudownego ma do zaoferowania i nie boją się sięgać po marzenia. Jakie kraje są najczęściej odwiedzane na świecie? Możesz tę listę potraktować jako inspirację albo wręcz przeciwnie – z powodu tłumów – możesz pominąć te kierunki w swoich podróżniczych wyborach. Badania BIG 7 Travel wykazały listę krajów, które odwiedza największa liczba turystów w ciągu roku.

Poprzedni

10. Tajlandia – 35.4 milionów turystów w ciągu roku

Piaszczyste plaże, wspaniała kuchnia i przyjaźni mieszkańcy – to wszystko ma sprawiać, że Tajlandia jest rokrocznie jednym z najczęściej odwiedzanych krajów na świecie. Nazywana Krainą Tysiąca Uśmiechów nie bez powodu. Coraz większa liczba turystów wydaje się być zadowolona z przyjazdu tutaj. Szczególnie #Instagrammable zdaje się być Koh Samui.

Sprawdź koniecznie: Tanie loty do Tajlandii

Fot. Shutterstock
Poprzedni
2 KOMENTARZE
  1. Francja???! Byłam tam jeden raz przejazdem co mogę powiedzieć… Brudno i drogo!!!!

  2. Nie ma w zestawieniu Grecji??? Coś nie tak z tym zestawieniem…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here