Nie zgadniesz jaką wiadomość na niebie zostawił ten pilot. W końcu inny temat niż koronawirus

Ostatnimi czasy temat przewodni każdego dnia to koronawirus, choć chcemy być na bieżąco, to pewnie niektórym już się mocno przelewa słowo na „k”…. Ten pilot czuł ewidentnie to samo, bo postanowił zostawić dla zaglądających do programu Flightradar24, wiadomość.

Świąteczny akcent

W całym tym szaleństwie trudno odczuć, że zbliżają się święta. W tym roku to będzie całkowicie inny czas niż zawsze. Musimy się odnaleźć w tym świecie i dalej pozostać w swoich domach.

W związku ze świętami w strefie powietrznej Niemiec pojawiła się lotnicza twórczość. Jeden z pilotów prywatnego samolotu wyrysował na niebie wielkanocnego zajączka. Ten miły gest można było obserwować właśnie na Flightradar.

To nie pierwszy raz, kiedy takie wiadomości można zobaczyć na niebie za pomocą programów śledzących trasę lotów. Pisaliśmy już o podniebnej radosnej twórczości, która pojawiła się nad Austrią i niosła ze sobą istotne i aktualne przesłanie, czyli napis STAY HOME – zostań w domu.

Mogłeś przeczytać też o niesamowitym podziękowaniu dla medyków. W strefie powietrznej Węgier pilot samolotu Magnus Fusion 212 (reg. HA-XAE) narysował na niebie niezwykły przekaz. Uniesiony w górę kciuk i krzyż są wyrazem podziwu dla wszystkich osób, które walczą o zdrowie i życie pacjentów. W ten symboliczny sposób pilot chciał z pewnością podziękować za ważną i wspaniałą pracę, którą wykonują wszyscy pracownicy ochrony zdrowia w czasie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here