Nie uwierzysz jak ten mężczyzna spędził czas na kwarantannie! (film) Spróbowałbyś?

W internecie co chwilę pojawiają się filmiki albo zdjęcia ukazujące zajęcia ludzi podczas kwarantanny. Choć dla każdego to nowa i trudna sytuacja, to jednak pogody ducha nie brakuje i pomysłów na kreatywne spędzanie tego czasu też nie. I tak było w przypadku tego Francuza, który postanowił nie rezygnować z zadań, jakie sobie zaplanował przed pandemią. Zmienił tylko miejsce jego realizacji.

Przebiegł maraton na balkonie

Elisha Nochomovitz zdecydował się przebiec maraton na swoim balkonie w Tuluzie we Francji. Można? Jak widać, można.

Obecnie wszelkie formy aktywności przenoszą się do przestrzeni wirtualnej, co jest bardzo budujące. Ludzie spotykają się, nie rezygnując ze swoich pasji w postaci różnego rodzaju treningów czy jogi, ale przestrzegając ogólnie panujących zasad i te spotkania odbywają się po prostu online. A takie pomysły jak 32-letniego Francuza motywują również do działania. Udało mu się przebiec maraton nie wychodząc z domu. Jego balkon mierzy 7 m. Przebiegnięcie 42 km zajęło mu 6 h i 48 minut. Zrobił 6 tysięcy okrążeń. Zdecydowałbyś się na takie rozwiązanie?


Nagranie szybko stało się hitem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

"LES DEMI-FONDEURS, PRENEZ EXEMPLE, ÇA FORGE LE MENTAL" ! ✌ ——————– Après le défi fou de @nassim.yns qui consistait à courir un 5km autour d'une table, c'est un défi complément INIMAGINABLE qui a fait son apparition… ? Elisha Nochomovitz, résidant à Balma et en plein confinement, a eu l'incroyable idée de courir un marathon (42km195)… sur le balcon, long de 7 mètres, de son appartement ! ? UN DÉFI RELEVÉ EN 6H48 ! ? ——————– MERCI ELISHA ! ❤ @elisha_nochomovitz ——————– #athletisme #trackandfield #running #run #polevault #highjump #runner #runners #longjump #triplejump #hurdles #sprint #instarunner #instarunners #diamondleague #nikerunning #triathlete #nikeplus #trailrunning #instarun #swimbikerun #runhappy #tracknation #strava #stravarun #footing #courir #runstoppable #happyrunningcrew #runaddict

Post udostępniony przez Les Athlètes Français ?? FFA (@les_athletes_francais)

3 KOMENTARZE

  1. Slowjoging robię co najmniej 30min dziennie przed tv żadne odkrycie tak ćwiczą miliony co prawda mało kto wpada na pomysł biegania dystansu jak na maratonie.

  2. Niestety w Polsce balkony są tak male że mozna się tylko kręcić w kółko !!!! Więc ile kółek trzeba zrobić żeby przekrecic taki maraton.? Obliczy ktoś ???

    • 14× 7 godzin . Wezme pod uwage zwolnione Tempo. Jezeli bedziesz kreci sie w okolo wlasnie osi, nigdy nie osiagniesz maratonu. Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here