Nie lubisz kiedy w samolocie ktoś kładzie gołe stopy na Twój fotel? Zobacz jak sobie poradził z tym mały chłopiec (film)

Szczerość dziecka jest najlepsza! Wiele osób ma problem podczas lotu ze współpasażerami, którzy trzymają na ich siedzeniach swoje gołe stopy. Jest to raczej mało przyjemne doznanie. Zazwyczaj jednak robią po prostu zdjęcia i opisują na portalach społecznościowych, jaki to mieli „świetny lot”. Zdjęcia i nagrania często też trafiają na Instagramowy profil @passengershaming. Inaczej było z czteroletnim chłopcem, który leciał pierwszy raz samolotem ze swoim tatą. Filmik stał się viralem i bawi niezmiennie wielu internautów, którzy w komentarzach chwalą zachowanie chłopca.

Gołe stopy na siedzeniu

28-letni tata filmował reakcję syna na jego pierwszy lot, a przy okazji uchwycił zabawną sytuację. Na filmiku widać, jak młody chłopak patrzy w kamerę i mówi: Za mną są śmierdzące stopy. Patrzy na stopy, a potem zagląda do tyłu, kto jest taki niekulturalny. Po chwili chłopak w szoku mówi, że to stopy damy! Jego tata wybucha śmiechem z powodu reakcji syna.

Młody pasażer zagląda jeszcze raz do tyłu i zwraca uwagę, że ktoś trzyma stopy na jego oparciu. Kobieta przeprosiła i za chwilę zabrała nogi.

Tato chłopca mówił:

Jako dziecko wiedział, że stawianie stopy w cudzej przestrzeni wcale nie jest miłe. Czasami dorośli powstrzymują się od konfrontacji z innymi, aby mieć święty spokój, ale dziecko wyraziło swoje obawy, a w dodatku jego mimika i reakcja sprawiły, że było to zabawne.

Internauci byli zachwyceni zachowaniem chłopca, podkreślając jak obleśne i niegrzeczne jest trzymanie stóp na czyimś siedzeniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here