Nie chciałbyś siedzieć obok takiego pasażera, to wręcz obrzydliwe

Kiedy dużo latasz, wiesz że towarzystwo niektórych pasażerów może być uciążliwe. Zwłaszcza, kiedy przekraczają granice dobrego smaku. Kultura na pokładzie u niektórych najwyraźniej rządzi się swoimi prawami. Ten przypadek właśnie to potwierdza. Do sieci trafił filmik, na którym jeden z pasażerów obcina sobie paznokcie na pokładzie.

Obrzydliwe zachowanie

Pasażerowie trwającego dwie i pół godziny lotu na Majorkę byli mocno zniesmaczeni z powodu niehigienicznych działań jednego z mężczyzn.

Mimo, że załoga American Airlines życzyła miłej podróży i nakłaniała do relaksu, szybko okazało się jednak, że o takowy może być trudno. Pasażer siedzący najbliżej był mocno zdegustowany, gdy zobaczył co robi jego sąsiad na pokładzie samolotu. Postanowił to zarejestrować i wrzucić do sieci. Ten, kiedy zorientował się, że jest filmowany, kiedy obcina sobie paznokcie szybko przestał. Jednak mężczyzna zdążył umieścić film w internecie komentując, że to obrzydliwe.


W samolocie czasem dzieją się cuda…Inny pasażer został przyłapany na ściąganiu sobie odcisków ze stopy i wkładaniu ich w kieszenie siedzeń albo rzucaniu na podłogę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

MONDAY MOTIVATION? #flyingfeet #pickemifyougotem ✈️????? „A video filmed on board an AirAsia flight, captured a man picking his toes and dry skin from his feet, before dropping it on the floor. The video, captured by fellow passenger Jade Thomas, took place on a flight from Kuala Lumpur to Hanoi.” – DailyMail (video from 2018, not sure how we missed this gem!) ??‍♀️? Don’t forget to check out our new “Passenger Hall of Shame” Collection of merch, including a tee and hoodie that reads “Stop Taking Your Shoes Off On Planes” (amongst others) • • • #passengershaming #flyingfeet #instagramaviation #comeflywithme #airlinelife #airplaneetiquette #frequentflyer #crewlife #plane #aviation #cabincrew #avgeek #cabincrewlife #flightattendant #flightattendantlife #stewardess #flightattendantproblems #travel #flightattendants #instapassport #aviationgeek #FAlife #airtravel #travelgram #traveltips #pilotlife #frequentflier #mondaymotivation

Post udostępniony przez Passenger Shaming (@passengershaming)

Niektórzy podczas lotu po prostu czują się nazbyt wygodnie, o czym świadczą też oryginalne pozycje podczas snu. Pisaliśmy również o mężczyźnie, który miał na pokładzie pewien problem z parą. Ta poczuła zew miłości w powietrzu! Ty czułbyś się komfortowo?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here