Multimilioner chce kupić górę, wyrzeźbić na niej swoją rodzinę… i psa

Zapomnijcie o Mount Rushmore. Pewien mężczyzna chce kupić na własność górę i wyrzeźbić w niej swoją twarz. Oraz twarz żony i dzieci, a nawet psa. Wszystko ma być urodzinową niespodzianką.

Ogłoszenie w sprawie kupna góry pojawiło się na stronie Hush Hush, o której mogliście już niedawno u nas przeczytać (oferuje ona pracę testera luksusowych dóbr). W ogłoszeniu wspomniano o tym, że góra musi być wystarczająco duża, by pomieścić twarze 2 osób dorosłych, 4 dzieci oraz psa. Osoba zamieszczająca ogłoszenie dodała jeszcze informację, że zarówno zakup jak i praca nad rzeźbami ma pozostać w tajemnicy, ponieważ ma to być prezent niespodzianka.

Multimilioner odpowiedzialny za całe zamieszanie mieszka w Wielkiej Brytanii i swojej góry idealnej szuka na terenie Szkocji. Szkoci jakoś nie za bardzo się cieszą z możliwości oglądania czyichś twarzy na swoich pięknych górach, ale mężczyzna twierdzi, że jeszcze to docenią. Limit cenowy, jaki ustalił milioner, wynosi 12 milionów funtów (czyli mniej więcej 59 milionów złotych). Dzieło ma przyćmić amerykański odpowiednik, czyli Mount Rushmore, gdzie wyrzeźbiono twarze tamtejszych prezydentów. 

Jak donosi Metro, nie jest to pierwszy ekstrawagancki prezent, jaki mężczyzna ofiarował swojej rodzinie. Całkiem niedawno za pośrednictwem jest samej strony internetowej kupił żonie drogocenny naszyjnik. A nieco wcześniej sprezentował dzieciom prywatną tropikalną wyspę.

Kto bogatemu zabroni…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here