Możesz spędzić za darmo tydzień w Belize bawiąc się w chowanego!

Chyba każdy z nas bawił się kiedyś w chowanego. Teraz można przenieść tę grę na wyższy poziom! Wystarczy zgłosić się do konkursu, by za darmo spędzić tydzień w Belize i na terenie całego kraju bawić się w chowanego!

Organizacja Turystyki Belize ogłosiła, że wkrótce wybierze 5 kandydatów do pierwszej w historii ogólnokrajowej zabawy w chowanego. Plan działania jest prosty: 4 uczestników będzie się relaksowało w ukrytych miejscach na terenie całego kraju. Za zadanie mają odkrywać ekskluzywne kurorty, subtropikalną dżunglę i kilometry wybrzeża pełnego pięknych plaż.

Piąty uczestnik będzie miał tydzień na odnalezienie pozostałej czwórki. Żeby dać mu choć cień szansy, zostanie mu przydzielony przewodnik, który będzie udzielał wskazówek. W międzyczasie poszukujący będzie mógł nauczyć się nurkować, zobaczy rafę koralową, odkryje system jaskiń w Chiquibul i odwiedzi starożytne świątynie Majów.

Jeśli piątemu uczestnikowi uda się odnaleźć wszystkich czterech ukrywających się, wygra całą grę. I choć nagrody jako takiej nie ma, to sam darmowy pobyt w Belize i wszystkie związane z tym atrakcje powinny stanowić wystarczającą zachętę do wzięcia udziału w zabawie. 

Zabawa w chowanego w Belize odbędzie się między 12 a 18 listopada tego roku. Swoje zgłoszenia należy słać na adres hideandseekbelize@gmail.com i wyjaśnić w krótkiej formie, dlaczego chce się wziąć udział w grze i na jakiej pozycji (tytuł powinien brzmieć albo Hider albo Seeker). Czas na wysłanie zgłoszeń upływa 8 października o 11:59. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here