Możesz lecieć w pierwszej lub biznes klasie zamiast niego! Ale najpierw musisz go znaleźć na lotnisku – do dzieła

Tak, dobrze przeczytałeś. Jeśli masz dobrą pamięć do twarzy, to koniecznie zapamiętaj tego człowieka! Podróżnik i właściciel strony God Save The Points – Gilbert Ott chce porwać innych podróżników do niezwykłej zabawy. Dzięki niej będziesz mógł podróżować jak VIP i zająć miejsce Gilberta.

Gdzie jest Gilbert?

Zabawa pod hasłem Gdzie jest Gilbert na pewno spodoba się miłośnikom podróży. Jeśli uda Ci się zauważyć go na lotnisku (będzie się maskował), będziesz mógł zamienić się z nim miejscami w samolocie, czyli lecieć w pierwszej lub biznes klasie, jeść w najlepszych restauracjach i spać w luksusowych hotelach! Gilbert Ott prowadzi witrynę internetową o tematyce podróżniczej – God Save The Points, która pomaga innym podróżnikom m.in. zaoszczędzić pieniądze na lotach. Sam bardzo dużo lata.

To nie jest nowy pomysł. Już w 2017 roku, kiedy Gilbert uruchomił swoją stronę, zaoferował zamianę miejsc pasażerom klasy ekonomicznej, którzy zauważą go na lotnisku. Około 40 pasażerów skorzystało z okazji i przeżyli niezapomniane przygody. Teraz akcja Gdzie jest Gilbert powraca z jeszcze większym rozmachem. Tym razem Gilbert nawiązał współpracę z Capital One Venture, aby Ci najbardziej spostrzegawczy podróżnicy mieli do dyspozycji więcej nagród – np. nocleg w apartamencie typu penthouse w hotelu The Plaza w Nowym Jorku lub pokoje w One Hotel Miami Beach lub Four Seasons w Waszyngtonie. W tym przypadku trzeba go wyśledzić w Nowym Jorku, Miami, Bostonie, Los Angeles i D.C.

Jak to ma wyglądać? Jeśli zauważysz go na lotnisku, przy kasie lub nawet podczas wejścia na pokład, a lecisz tym samym rejsem, podchodzisz do niego i dajesz mu znać, że został złapany, a następnie zamieniacie się miejscami. Gdzie Gilbert będzie podróżował? Po Europie (w tym również zawita na lotnisko w Warszawie), będzie też w Azji, na Bliskim Wschodzie i w USA.

Pomysłodawca będzie umieszczał aktualną mapę swojej podróży od 29 listopada do 10 grudnia, a także zamieszczał wskazówki na Twitterze i Instagramie. Nie zwlekaj, już dziś zacznij go obserwować! Akcja dotyczy nawet lotów dalekodystansowych. Brzmi całkiem fajnie prawda?

Gilbert powiedział:

Daily Mail udostępniając moje zdjęcie napisał „zapamiętaj tę twarz”, a ja powiedziałbym, że jeśli chcesz polepszyć swoją podróż lub otrzymać bezpłatny pakiet hotelowy na noc w najbliższych tygodniach, to całkiem dobra rada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here