Mężczyzna nie spodziewał się takich atrakcji podczas lotu! Nie mógł powstrzymać łez

Nieraz pisaliśmy o nietypowych niespodziankach na pokładzie samolotu. Tym razem jednak okazja była wyjątkowa, jak i jeden z pasażerów.

Nie mógł powstrzymać łez

Jak informuje wp.pl, na pokładzie samolotu Turkish Airlines leciał Selahattin Onan– były pilot i instruktor. 70-latek nie spodziewał się, co go czeka podczas lotu. Nie mógł powstrzymać łez. Jak tylko samolot wystartował, wszyscy usłyszeli: Drodzy pasażerowie. Mówi wasz kapitan. Na pokładzie gościmy specjalnego pasażera.

AIRLINE TEAM SURPRISES TEACHER

Now that's one way to show gratitude (via In the NOW)

Opublikowany przez SoulPancake Wtorek, 26 listopada 2019

Kapitan pilotujący rejs opowiedział wszystkim kim jest Selahattin Onan. Mówił, że instruktor przez lata pomagał wielu ludziom od początku ich kariery. To były bardzo wzruszające chwile. Kapitan dodał też:

Od 6 lat jestem pilotem i częścią rodziny Turkish Airlines. Selahattin przez 20 lat wykonywał zawód pilota, a od 10 był instruktorem i przewodnikiem dla tysięcy pilotów, traktując ich jak własne dzieci. Pragnę wyrazić ogromną wdzięczność w imieniu wszystkich studentów. Cieszę się, że byłeś moim nauczycielem.

Na pokładzie wyświetlono również film z wypowiedziami różnych osób, które miały do czynienia z bohaterem lotu. A na koniec załoga obdarowała byłego pilota bukietem pięknych kwiatów. Selahattin Onan mówił, że to jedna z największych niespodzianek w czasie jego 70-letniego życia. Nawet pasażerowie, którzy byli świadkami całej sytuacji nie mogli powstrzymać łez.

Tak właśnie piloci Turkish Airlines okazali wdzięczność swojemu najlepszemu mentorowi. Chociaż wydarzenia zarejestrowano rok temu, film teraz stał się viralem w sieci i osiąga rekordy popularności.

Na takie pożegnanie każdy chciałby sobie zasłużyć. Mogłeś już też przeczytać o ostatnim locie kapitana linii American Airlines – Briana Lenzena, który zakończył się miłą niespodzianką. Pilot odchodził na emeryturę, jednak nawet przez chwilę nie pomyślał jak wzruszające chwile go jeszcze czekają. Przed bramą na lotnisku czekał na kapitana chór St. Anthony, który wykonał wzruszającą pieśń (irlandzkie błogosławieństwo) May the Road Rise Up To Meet You – Irish Blessing Song.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here