Ma 5 lat i była już na 6 kontynentach. A ty jak spędzałeś swoje dzieciństwo?

Poznajcie Celinę. Celina ma 5 lat i jest najmłodszym członkiem programu lojalnościowego dla osób często podróżujących linii United. Do tej pory zwiedziła 6 kontynentów, 14 krajów, 42 miasta i odbyła ponad 150 lotów. Swój pierwszy lot odbyła w wieku 9. miesięcy, a gdy skończyła 3 latka wpisano ją na listę złotych członków MileagePlus. Jeśli zacząłeś się w tym momencie zastanawiać, co robiłeś przez całe swoje dzieciństwo, to nie jesteś jedyny.

Celina Carlson dopiero rozpoczęła przygodę z przedszkolem, a była już w większej liczbie miejsc niż niejeden dorosły. Została nawet uhonorowana specjalnym filmikiem zamieszczonym na oficjalnym koncie United Airlines, kiedy już dwa lata temu została zapisana do tamtejszego programu lojalnościowego.

Get inspired to take a family trip this year from Celine, one of our youngest MileagePlus Premier members

American workers let 768 million vacation days go unused in 2018. Today, National Plan for Vacation Day, is a day to encourage Americans to plan time off.Get inspired to take a family trip this year from Celine, one of our youngest MileagePlus Premier members, who recently checked the box on continent number six on our inaugural flight to Cape Town. #PlanAVacationDay

Opublikowany przez United Wtorek, 28 stycznia 2020

Wielu ekspertów w dziedzinie dziecięcego rozwoju twierdzi, że podróże już od najmłodszych lat mają bardzo pozytywny wpływ na to, jak w przyszłości będziemy postrzegać świat, ludzi i siebie samych. Podobno podróże pomagają również osiągać lepsze wyniki w szkole i zwiększają wrażliwość oraz empatię. Pozwalają również lepiej poznać siebie i swoje zdolności oraz możliwości w zupełnie nowych sytuacjach.

Jak twierdzą rodzice Celiny, w ciągu ostatnich lat stali się prawdziwymi ekspertami w dziedzinie latania z dzieckiem. Skupiają się na tym, nad czym mogą mieć kontrolę, czyli czasem drzemki, zabawy, jedzenia oraz dostarczają wszelkiego rodzaju rozrywek podczas nierzadko długich godzin lotu. Przeważnie zabierają ze sobą cały zestaw książek, w tym z kolorowankami, wklejankami i innymi zabawami aktywizującymi. Za to prawie nie używają elektroniki, co wg nich pozwala na uniknięcie huśtawek nastroju u dziewczynki.

O ciekawych rekordach podróżniczych przeczytacie także tutaj: najmłodsza kobieta, która była we wszystkich krajach na świecie.

Przyznajcie się, jak często lataliście w tak młodym wieku?

3 KOMENTARZE
  1. Avatar ekologia czy ??

    Teraz wyobraźmy sobie, że wszystkich rodziców stać na takie fajerwerki, przeliczcie ilość lotów, miliardy litrów paliwa i wyjdzie wielokrotnie większe zanieczyszczenie planety niż po pożarach w Australii czy wydobywające się z kominów fabryk w Chinach

  2. Nie płacz, tylko zacznij korzystać z życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here