Ledwo uszedł z życiem! Pilot zapomniał go przypiąć do lotni

Miała być adrenalina i była! Ale nie z tych powodów, co powinna. Mężczyzna pojechał do Szwajcarii, żeby pierwszy raz w życiu polecieć na lotni nad bajecznym krajobrazem Alp. Nie spodziewał się, że będzie walczył o życie!

Pilot zapomniał go przypiąć

Wydaje się, że to naprawdę mało prawdopodobne. Wyobrażasz sobie, że pilot lotni zapomina Cię przypiąć i orientujecie się o tym już w górze? Prawdziwy koszmar. A ten mężczyzna taki właśnie przeżył. Ze względu na to, że był to jego pierwszy lot, postanowił zainstalować kamerę na lotni, aby rejestrowała to niesamowite przeżycie. Jeszcze nie wiedział, że przypadkiem nagrają się mrożące krew w żyłach sceny.

Śmiałek co prawda miał całą uprząż, ale pilot nie zauważył, że jeszcze go nie przypiął do mocowania lotni. Widać to wyraźnie na filmie. I zaczyna się! Pilot nakazuje mężczyźnie, aby szybko biegł. Muszą mieć dobry start i prawidłowo wzbić się w powietrze. Za chwilę jednak zdają sobie sprawę z tragizmu sytuacji. Pilot starał się wylądować jak najprędzej. Kilkadziesiąt metrów nad ziemią mężczyzna trzymał się kurczowo maszyny i kompana. Musiał wytrzymać dokładnie 2 minuty i 14 sekund polegając jedynie na sile swoich rąk. Co więcej, w trakcie lotu doznał złamania kości promieniowej w prawej ręce. Mimo wszystko mężczyznom udało się dolecieć szczęśliwie do ziemi.

Hang Glider Barely Hangs On.

This hang glider pilot forgot to clip his passenger. . !! ??Credit: ViralHog

Opublikowany przez Viral TRND Środa, 28 listopada 2018

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here