Koronawirusowe rozwiązania? Jeśli zdecydujesz się na tę podróż, pójdziesz z torbami!

Masz wrażenie, że obecnie w wielu branżach, a już w ogóle w turystyce mają miejsce niezwykłe absurdy? Pandemia wymusza często niecodzienne rozwiązania. Jednym z nich jest np. podróż do New Delhi z Londynu…autobusem. Zdecydowałbyś się?

70 dni w autobusie

70 dni w autobusie – właśnie tyle ma trwać podróż z Londynu do New Delhi linią, która właśnie zostaje uruchamiana. A to wszystko przez konieczność znajdowania rozwiązań w czasach, kiedy podróże samolotem bywają trudne. Jak informuje wprost.pl, pomysł jest adresowany do klientów klasy premium, a zaczerpnięty jest z hipisowskich podróży dookoła świata organizowanych w latach 50-tych i 60-tych. Na pokładzie zmieści się tylko 20 osób. Autobus ten będzie pierwszą tego typu usługą na tak dalekim dystansie.

Jeśli zdecydujesz się na tę podróż i można powiedzieć przygodę życia, po drodze do celu zwiedzisz 18 krajów. Zobaczysz m.in. Mur Chiński, Moskwę i czeską Pragę. Pomysłodawcy nie są jednak laikami w temacie, ponieważ na tej trasie organizowali już 3 konwoje samochodowe. Są również znani z objazdówek po Islandii i Syberii. Kiedy zaplanować tę nadzwyczajną podróż? Najlepiej między kwietniem a czerwcem, kiedy przyroda budzi się do życia.

No ale do rzeczy! Ile taka wątpliwa przyjemność będzie kosztować?
Spokojnie, tylko 20 000 dolarów za osobę! Możesz też zdecydować się na podróż częścią trasy, co obniży koszta. To co? Gotowy na podróż życia?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here