Co mogą zrobić piloci, by uniknąć zarażenia? Uciec. Przez okno. (FILM)

Praca pilota nigdy do łatwych nie należała. Ale obecnie może być jeszcze trudniejsza niż dotychczas. Nie tylko trzeba odnawiać licencję, ale również dbać o sprawność fizyczną. Jak zobaczysz na poniższym przykładzie, ta ostatnia może się przydać nawet bardzo.

Dwaj piloci linii AirAsia wyskoczyli przez okno w kokpicie samolotu tuż po tym, jak wylądowali na lotnisku w Delhi w Indiach. Całe zdarzenie ktoś uwiecznił na filmie i wrzucił do sieci. Tym samym ty również możesz zobaczyć tę nietypową sytuację.

Piloci dowiedzieli się, że na pokładzie jest może być osoba zarażona koronawirusem. Jeden z pasażerów kichał, co stanowiło najwyraźniej wystarczającą przesłankę do wzbudzenia podejrzeń u innych osób, w tym załogi pokładowej. Chora (lub po prostu przeziębiona) osoba siedziała w pierwszym rzędzie. W chwili, gdy o plotce dowiedzieli się piloci, uznali że nie mają najmniejszego zamiaru przechodzić obok. I wdrożyli w życie plan ucieczki.

Po bezpiecznym wylądowaniu samolotu, piloci otworzyli okno w kokpicie i przez nie zeskoczyli na płytę lotniska. Nie czekali na wyprowadzenie pasażerów ani załogi, ewakuowali się przy pierwszej nadarzającej się okazji.

A na sam koniec tej historii okazało się, że… nikt na pokładzie nie był zarażony koronawirusem. Wszyscy zostali zbadani i poddani testom, które dla wszystkich były negatywne.

Redakcja
Redakcja
Tworzymy dla Was wartościowe treści już od 2006 roku. Inspirujemy do wyruszenia w podróż, otwarcia na nowych ludzi i kultury, smakowania nowych potraw i ekscytowania się pięknymi widokami. Leć i odkryj świat!

Zobacz też

2 KOMENTARZE

  1. DLA MNIE NIC DZIWNEGO, ZROBILABYM TO SAMO DLATEGO ZE W SAMOLOCIE TYLE LUDZI TO I POWIETRZE W SRODKU STEZONE A JAK KTOS JECHAL ZARAZONY ALBO KILKA OSOB TO WIADOMO 100 % NIEUNIKNIONE ZAKAZENIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też