Chcesz zobaczyć Kalifornię? Jedno z miast zapłaci ci za przyjazd!

San Francisco, Los Angeles, Yosemite, Pacific Coast Highway… powodów do odwiedzenia Kalifornii jest mnóstwo. Jedne lepsze od kolejnych. Dodatkowo władze pewnego miasta w tym stanie płacą odwiedzającym gotówką!

Przyjedź, a my ci zapłacimy

Każdy turysta, który zechce odwiedzić San Luis Obispo i spędzić tam co najmniej dwie noce z rzędu, może liczyć na 100 dolarów w gotówce. Taka akcja potrwa do 31 marca 2020. Celem jest oczywiście przyciągnięcie jak największej liczby turystów w tzw. martwym sezonie. W tym okresie (pierwsze trzy miesiące roku) w rejonie San Luis Obispo dominuje deszczowa pogoda, co zniechęca do podróży. Dlatego też akcja promocyjna miasta nosi nazwę Pieniądze na deszczowy dzień. Jeśli planujesz z niej skorzystać, pamiętaj by zabrać ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy!

Oprócz wspomnianych wyżej ograniczeń czasowych, istnieje również ograniczenie ilościowe. By dostać 100 dolarów musisz być jedną z 750 osób, które pierwsze się zgłoszą. By wziąć dział w akcji, trzeba wysłać wiadomość na adres info@visitslo.com, a w e-mailu musi znaleźć się potwierdzenie rezerwacji hotelowej. Gotówkę możesz odebrać osobiście, w siedzibie organizacji turystycznej przy 895 Monterey St. w San Luis Obispo.

Z racji przystąpienia Polski do systemu autoryzacji ESTA, podróż do Kalifornii może się okazać łatwiejsza niż się wydaje. A skoro dodatkowo zapłacą ci za pobyt w jednym z tamtejszych miast, to czemu by nie skorzystać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here