Chcesz zarobić 125 000 zł i zwiedzić 40 krajów? Zabierz swoich przyjaciół i przeżyj przygodę życia! Niezła propozycja?

Koniec starego i początek nowego roku to idealny czas na wielkie zmiany! A tu co chwilę coraz to lepsze propozycje pracy dla miłośników podróży. Tym razem firma Wowcher szuka Ambasadora podróży! Może skusisz się na takie warunki?

Praca marzeń dla podróżnika

Zostań Ambasadorem podróży i zwiedzaj świat przez rok z Wowcher! Czeka na Ciebie wielka przygoda. Będziesz miał okazję odwiedzenia 40 państw nawet z najdalszych zakątków świata podczas 12 miesięcy podróży, a najlepsze jest to, że możesz porwać w tę niesamowitą przygodę swoich przyjaciół. Towarzysza możesz zmieniać na każdym etapie podróży lub możesz zabrać jedną osobę na całe 12 miesięcy niesamowitych wrażeń. Jakie będą Twoje obowiązki? Proste. Musisz pokazać innym ludziom jak niesamowita może być oferta Wowcher Travel i jakie przygody można przeżyć podróżując właśnie dzięki tej firmie. A w jaki sposób? Pewnie już się domyślasz. Oczywiście za pomocą tworzenia treści na blogach, portalach społecznościowych i YT.

Wowcher Travel piszą:

Po prostu chcemy, abyś przeżył dla nas przygodę swojego życia i wspólnie stworzył coś wspaniałego!

Twoje kluczowe obowiązki:

 • Podróżowanie do 40 miejsc zawartych w ofercie Mystery Holiday – w tym Las Vegas, Nowy Jork, Bali, Tajlandia, Disneyland, Dubaj, Wenecja, Islandia i wiele innych.
 • Fotografia – rejestruj swoje przygody i interesujące miejsca na zdjeciach
 • Vlog / Blog – twórz regularne unikalne treści na podstawie twoich podróży
 • Media społecznościowe – zarządzaj kontami społecznościowymi w celu informowania ludzi o Twoich doświadczeniach i podróżach

Warunki:

 • Wybrany kandydat otrzyma wynagrodzenie w wysokości 25 000 £ (około 125 000 zł)
 • Wybrany kandydat będzie mógł zabrać 1 towarzysza podróży (można go zmienić na każdym etapie podróży)
 • Niektóre podróże obejmą wiele miejsc docelowych w ramach jednej podróży. Ustalenia dotyczące podróży są elastyczne i będą koordynowane z Tobą
 • Wycieczki są zapewnione
 • Umowa na 12 miesięcy

Wymagania:

 • Wiek powyżej 18 lat
 • Ważny paszport
 • Miłość do podróży i tworzenia treści

Proces rekrutacji:

Aby zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko Ambasadora podróże prześlij krótki film do 30 sekund, w którym musisz uargumentować, dlaczego jesteś idealnym kandydatem do tej roli. Filmy można przesyłać za pomocą posta na Instagramie lub tagu na Twitterze @Wowcher. Muszą zawierać hashtag #WowcherDreamJob i #WowcherMysteryHoliday. Oznacz 3 znajomych lub więcej! Wszyscy kandydaci muszą obserwować wszystkie konta @Wowcher na platformach społecznościowych.

Masz czas do 30 grudnia 2019 r. Wowcher skontaktuje się z wybranymi kandydatami, którzy przejdą do następnego etapu. Jeśli masz jakieś pytanie możesz napisać: social@wowcher.co.uk.

Zanim zabierzesz się do działania, zapoznaj się z regulaminem.

2 KOMENTARZE
 1. Jak z ograniczeniami wiekowymi? 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here