Agentka ochrony zrobiła żart jednemu z pasażerów na lotnisku. Jego to nie rozśmieszyło, a ona straciła pracę

Kilka razy zdarzyło nam się opisywać sytuacje, w których okazywało się, że żarty na lotniskach nie kończą się dobrze. Zazwyczaj jednak dotyczyły one tematu bomb. Tym razem to nie pasażer, a agentka ochrony bezpieczeństwa miała nadzwyczaj dobry humor. Postanowiła zażartować z jednego z podróżnych. Miała jednak pecha, bo jemu dowcip w ogóle się nie spodobał.

Zwolniona za żart

Sytuacja miała miejsce na lotnisku w Nowym Jorku. Jeden z pasażerów, który przechodził przez bramkę wykrywającą metale dostał od pracownicy bezpieczeństwa małą karteczkę. Jak informuje One mile at a time cała sytuacja została zarejestrowana przez monitoring. Na filmie widać jak jeden z podróżnych przechodząc przez odprawę na lotnisku otrzymuje od agentki ochrony kawałek papieru. Mężczyzna zdziwiony wziął liścik i poszedł dalej. Kobieta jednak krzyknęła za nim, aby przeczytał liścik. Po czym wybuchnęła śmiechem.

Co tak rozbawiło agentkę? Na karteczce napisała dwa słowa: Jesteś brzydki. Pasażer postanowił zgłosić całą sytuację przełożonym kobiety opowiadając o nietaktownym żarcie. Zwrócił się również do władz lotniska z prośbą o udostępnienie nagrania z monitoringu. Mówił dziennikarzom:

Cały czas podróżuję i jeszcze nigdy coś takiego mi się nie przytrafiło. Zakładam, że miał to być żart. Nie sądzę, żeby złośliwie próbowała obrażać ludzi, ale tak naprawdę nie wiesz, czy ktoś akurat nie jest w najtrudniejszym momencie w swoim życiu i nagle dostaje jakiś list z obelgami. Lepszym rozwiązaniem byłby uśmiech, a nie obrażanie ludzi.

Kobieta została zwolniona po dochodzeniu przeprowadzonym przez Administrację Bezpieczeństwa Transportu (TSA). Pracowała na zlecenie zewnętrznej firmy, nie była oficjalnym pracownikiem TSA ani lotniska w Rochester.

Agencja TSA wydała oświadczenie:

Na stanowiskach agentów ochrony zatrudniane są wyłącznie osoby z najwyższymi standardami etycznymi. Nie tolerujemy tego rodzaju zachowań.

Sprawdź: Tanie bilety lotnicze

7 KOMENTARZE
  1. Tępy burak, bez dystansu

  2. Za to ona piękna!!!

  3. Widać to czarny humor ???i to dosłownie ?

  4. a you ugly to nie jest bardziej jak u nas „ty brzydalu” co nie koniecznie dotyczy wygladu? no ale widac ze ta pani kultury nie ma to dobrze ze ją zwolnili

  5. MÓWIENIE PRAWDY TO OBELGA ? CIEKAWE

  6. Mowienie prawdy? Co za bzdura! Zacznijmy w takim razie od ustalenia czym jest piękno. Kazdy jest piekny na swoj sposob. Kazdemu tez moze podobac sie co innego. Tak czy inaczej zart raczej slaby..

  7. Ja jestem piekny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here