Jeśli kochasz koty, powinieneś wybrać się do Turcji. Nigdzie indziej miłość do tych zwierząt nie jest tak widoczna. Sierściuszki opanowały każdy zakątek tureckich miast, zwłaszcza Stambułu. Mruczące czworonogi to już wizytówka Turcji.

Poprzedni

1. O tureckich kotach powstał nawet… film

Kedi – sekretne życie kotów to film opowiadający o mruczkach ze Stambułu. Pełnometrażowy dokument Ceydy Torun, który miał premierę w 2016 roku, zmiękczył serca kociarzy na całym świecie.

Film ukazuje koty jako nierozerwalny element miejskiej tkanki. Stambuł to koty, a koty to Stambuł. Śledząc poczynania Spryciary, Przylepy, Sułtana, Flirciarza, Bestii, Szajby i Cwaniaka można było się przekonać, jak bardzo mieszkańcy miasta szanują i kochają koty. 

blank
Koty w Stambule zasłużyły nawet na film. Fot. Pixabay
Poprzedni
Poprzedni artykułLinie Emirates i South African Airways rozszerzają porozumienie code-share
Następny artykułNowa słoneczna trasa od Wizz Air! Będziesz zadowolony!
blank
Redaktor Tanie-Loty.com.pl i redaktor serwisu PolskaZachwyca.pl. Z pasją odkrywa i opisuje kolejne piękne miejsca na świecie i w Polsce. Częściej wybiera plecak, hostel i eskapady w nieznane miejsca, niż walizkę, hotel i zorganizowane wycieczki. Wieloletnia dziennikarka prasowa. Jest saunamistrzem i startuje w zawodach saunowych. Odpręża się czytając książki, w wolnych chwilach biega. Uwielbia gry planszowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here