Ile razy zdarzyło Ci się, że zobaczyłeś jakieś miejsce na zdjęciach i od razu chciałeś tam być? My mamy takich dziesiątki! Jeśli po zobaczeniu tych zdjęć zarezerwujesz bilety lotnicze, obiecujemy: satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy! Przyjmujemy zakłady – kto zaliczy wszystkie te miejsca pierwszy? My, czy Wy?

Poprzedni

1. Namibia

Namibia to Księżyc na Ziemi, odrealniona kraina nie z tego świata, wymyślona chyba na potrzeby alternatywnych rzeczywistości przez szalonych literatów. To jedno z najsuchszych państw świata, a jednocześnie jedno z najbezpieczniejszych w całej Afryce. Fascynujące i zdumiewające, państwo idealne, jeśli nigdy nie byliście w Afryce i szukacie esencji kontynentu, ale boicie się o siebie. Namibia nie tylko Was nie skrzywdzi, ale zarazi pasją do odkrywania Czarnego Lądu. Będziecie chcieli więcej.

Wysuszony krajobraz pustyni poprzetykanej z rzadka samotnymi rachitycznymi drzewami jest czymś, czego nie zapomnicie nigdy. Namibia wygląda jak namalowana jedną ręką Beksińskiego i jedną ręką Salvadora Dalego. Po prostu musicie tam jechać.


To nie jest Księżyc. To Namibia. Fot. unsplash.com
Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here