50 żywych krokodyli znaleziono na lotnisku Heathrow

Ludzie przewożą ze sobą różne nietypowe bagaże. Można tam znaleźć broń, narzędzia czy nawet nieoznakowane prochy członka rodziny. Ale sytuacja, w której celnicy znajdują 50 żywych krokodyli jest co najmniej nietypowa.

Właśnie takie wydarzenie miało miejsce na londyńskim lotnisku Heathrow w zeszły piątek. Słonowodne żywe krokodyle znaleziono w bagażu nadanym z Malezji. Wszystkie miały około roku i były transportowane z farmy, gdzie spędziły całe swoje dotychczasowe życie. Na drugim końcu ich podróży czekał już kucharz – zwierzęta były hodowane na mięso.

Okazało się, że krokodyle były przewożone nielegalnie, w zbyt małych klatkach. 10 krokodyli stłoczonych było w przestrzeni przeznaczonej jedynie na cztery z nich. Właśnie zbyt duże nagromadzenie krokodyli spowodowało podejrzliwość celników. Zwierzęta zaczęły między sobą walczyć i hałasować, co przykuło uwagę ludzi.

Po przewiezieniu zwierząt do odpowiedniego miejsca, okazało się, że jeden z nich nie przeżył trudów podróży. Pozostałe czekają na odesłanie do rodzimej Malezji.

Aleksandra Ryś
Aleksandra Ryś
Redaktor Tanie-Loty.pl, prowadzi również własnego bloga podróżniczego. Z wykształcenia polonistka, z zamiłowania globtroterka. Mistrzyni wyłapywania okazji i latania za grosze. W wolnym czasie planuje kolejne wojaże.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
30,791ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze