Zrobili sobie imprezę na pokładzie! Przewoźnik anulował im za to lot powrotny (wideo)

Impreza w samolocie? Może niektórzy by nawet o takiej marzyli, żeby się wyluzować i oddać szaleństwu. Jednak jak pokazuje ten przykład, nikomu to na dobre nie wychodzi, a już na pewno nie samym imprezowiczom. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać tańczących pasażerów bez maseczek, pijących alkohol i palących na pokładzie samolotu Sunwing Airlines lecącego do Cancun.

Jak informuje Onet, wieść o niesfornych pasażerach szybko się rozniosła i po skończonym urlopie żadne linie lotnicze nie chciały już zabrać grupy na pokład, powołując się na bezpieczeństwo innych pasażerów i załogi. Sunwing Airlines, z którymi imprezowicze lecieli do Meksyku odmówił im lotu powrotnego. Wesoła ekipa utknęła w Cancun!

Film wywołał oburzenie w Kanadzie i w związku z incydentem trwa śledztwo prowadzone przez agencję rządową Transport Canada.

Premier Kanady Justin Trudeau powiedział, że jest „niezwykle sfrustrowany” incydentem.

To jak cios w twarz. Ci ludzie narażają swoich współobywateli i pracowników linii lotniczych na ryzyko. Są całkowicie nieodpowiedzialni.

Sunwing Airlines zapewniły grupie lot powrotny, który zaplanowano na 5 stycznia, jednak pasażerom zostały postawione pewne warunki, których nie zaakceptowali.

W oświadczeniu informowano:

Grupa nie zaakceptowała wszystkich warunków. W wyniku naszego trwającego dochodzenia i odmowy przestrzegania przez pasażerów wszystkich warunków przewozu podjęliśmy decyzję o anulowaniu lotu powrotnego.

Pasażerom grozi grzywna w wysokości ok. 15 000 zł za wykroczenie.

Poprzedni artykułWręczono Oscary Turystyki 2021! To najlepsi z najlepszych! Dokąd warto polecieć i co zobaczyć?
Następny artykułQuiz: Podróżujesz jak Lew czy Rak? Powiedz gdzie i jak jeździsz, a odgadniemy twój znak zodiaku!
blank
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here