Zostań testerem chatbota wrocławskiego lotniska!

Już wkrótce Port Lotniczy Wrocław wkroczy w nową erę. Jako pierwsze lotnisko w Polsce i jedno z nielicznych w Europie uruchomi swojego chatbota. Chcesz wypróbować jego możliwości? Port zaprasza kilkadziesiąt osób, które chciałyby wcielić się w rolę testerów. 

Chatbot będzie pełnił rolę wirtualnego, interaktywnego asystenta pasażerów, działającego w czasie rzeczywistym. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich podróżujących z wrocławskiego lotniska. Chatbot ułatwi korzystanie z portu, na bieżąco będzie informował o statusie rejsu oraz pomoże zaplanować podróż, dzięki integracji z popularną wyszukiwarką połączeń. To jeszcze nie wszystko! Użytkownicy otrzymają odpowiedź na kilkaset najczęściej zadawanych przez pasażerów pytań. 

Przygotowania aplikacji opartej na Messengerze dobiegają końca, do jej uruchomienia potrzebne są tylko finalne testy przeprowadzone przez realnych użytkowników. Dlatego Port Lotniczy Wrocław zaprasza kilkadziesiąt osób, które chciałby wcielić się w rolę testerów. 

Fot. Wrocławski Port Lotniczy

Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław powiedział:

Jako pierwsi będą mieli okazję wypróbować nasz chatbot, sprawdzić jego możliwości i wszystkie funkcjonalności. Z niecierpliwością czekamy na ich opinie, bo to właśnie z myślą o naszych pasażerach uruchamiamy to narzędzie 

Testerem może zostać każdy. Wystarczy zgłosić chęć udziału na oficjalnym fanpage’u Portu Lotniczego Wrocław. Wybrane zostaną te osoby, które w najbardziej interesujący sposób uzasadnią, że to właśnie one powinny jako pierwsze wypróbować chatbot. Warunkiem jest posiadanie aplikacji Facebook Messenger na swoim urządzeniu mobilnym. Port na zgłoszenia czeka do 4 lutego, do godziny 9.00. Testy będą trwać przez tydzień, a wybrane osoby mogą liczyć na nagrody niespodzianki. Jak podkreśla Dariusz Kuś:

Chatbot to kompleksowe, cyfrowe narzędzie. Oznacza nową jakość w obsłudze pasażerów wrocławskiego lotniska 

Lotnisko planuje uruchomienie chatbota w lutym tego roku.

Katarzyna Pielucha
Katarzyna Pielucha
Pasję do podróżowania łączy z prowadzeniem Agencji Social Media. Swoje wyjazdy często planuje z tygodniowym wyprzedzeniem, rzadko trzyma się określonego planu. Lubi podróżować w pojedynkę. Swoje miejsce znalazła na Bali, gdzie cieszy się życiem i pracuje zdalnie.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
26,990ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze