Zmiany w Ryanair – krótszy czas na odprawę online

Ryanair zmienia zasady odprawy online. Będą one dotyczyły również podróżnych, którzy już zakupili bilety. Jeśli jesteś posiadaczem biletu na lot w terminie po 13 czerwca, Twój czas na rozpoczęcie odprawy online skróci się do 48 godzin przed planowanym odlotem. Właśnie z tym dniem nowe zasady wchodzą w życie. Oczywiście będziesz mógł wydłużyć sobie ten czas do 60 dni, ale za dodatkową opłatą. Bo jak nie wiadomo o co chodzi, to oczywiście znowu chodzi o pieniądze.

Ryanair sukcesywnie zmniejsza czas na odprawę online od paru lat.

Jeśli nie pasują Ci nowe zasady, anuluj bilet

Pasażerowie, którzy już wykupili bilety na loty od 13 czerwca, otrzymali od przewoźnika maile z informacją, że jeśli nie odpowiadają im nowe zasady, mają prawo do anulowania biletów. Jeśli chcą otrzymać zwrot kosztów, muszą to zrobić do 19 maja. W przeciwnym razie Ryanair uzna, że akceptują nowy regulamin.

Jeśli nie odprawisz się online, możesz to zrobić w dalszym ciągu na lotnisku. Musisz jednak pamiętać, że na lotnisku zapłacisz z tego tytułu 55 euro.

Pokrótce: nowe zmiany powodują, że jeśli nie masz wykupionego konkretnego miejsca będziesz mógł bezpłatnie dokonać odprawy online na swój lot od 48 godzin do 2 godzin przed planowaną godziną wylotu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here