Wyprzedaż Ryanair! Milion biletów taniej. Masz czas tylko do północy

Długi majowy weekend minął jak z bicza strzelił, a Ty dalej myślisz o podróżach? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Ryanair znowu postanowił wyprzedać milion biletów w niższych cenach.

Skorzystaj z wyprzedaży

Szaleństwo w środku tygodnia. Ryanair zrobił szaloną wyprzedaż! Masz czas tylko dziś do północy! Milion biletów 10 proc. taniej. Zaplanuj podróż między 10.05.2019 a 28.03.2020 roku.

Taniej polecisz oczywiście z Wrocławia, Warszawy, Łodzi, Bydgoszczy, Krakowa, Katowic, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Gdańska. Zaplanuj już dzisiaj podróż z Ryanair. Ograniczona dostępność powoduje, że kto pierwszy ten lepszy.

7 KOMENTARZE

  1. Ryanair powinien zbankrutowac, dziadostwo i tyle do tego miliard dzieci na pokładzie, trzeba zakazać latania dzieciom do lat 2

  2. Drodzy państwo to są tanie linie lotnicze TANIE jeśli wam nie pasuje latajcie innymi nie(tanimi) np. Lot gdzie jest toaleta dla VIP i zwykłe pospolstwo ma wstępu!! Owszem stewardesy i stewardzi mają klasę i tego nie można powiedzieć są to ludzie z klasą sam Lot to dobra firma tyle że droga!! Osobiście latam wizzerem i jestem zadowolony można też wybrać Lufthansa ci są bardzo odpowiedzialni i jak ma być tak jest zero problemów i air France jak w naprawdę dobrej companii jedzenie picie słodycze gratis – przy dłuższych trasach normalnie kawa herbata i jakaś przekąska gratis pamiętajcie państwo wszystko jest wliczone w cenę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here