Wygraj lot, o jakim nawet nie marzyłeś! To akcja tylko odważnych! Przystąp do konkursu

Jeśli tu jesteś, to na pewno, podobnie jak my, jesteś miłośnikiem latania i szukasz ciągle choćby najmniejszych okazji, aby wzlecieć wysoko ponad chmury. Tym razem mamy dla Ciebie nietypową wiadomość o nietypowym locie. Japoński miliarder Yusaku Maezawa w 2023 r. zamierza odbyć prywatną podróż wokół Księżyca statkiem kosmicznym SpaceX! I teraz niespodzianka! Poszukuje on 8 towarzyszy podróży! Wyłonieni zostaną w konkursie!

To będzie pierwsza tego typu komercyjna akcja. Ma w niej wziąć udział łącznie 12 osób. 8 z nich zostanie wyłonionych w konkursie! Jak podaje agencja prasowa Reuters, głównym kryterium ich wyboru będzie elastyczność i umiejętność w poszerzenia granic w dziedzinach, w których na co dzień się specjalizują. Ważną cechą, której oczekuje się od kandydatów jest zdolność do pracy zespołowej. Rozmowy z kandydatami rozpoczynają się 21 marca. Na maj przewidziano dla wybranych badania lekarskie.

Miliarder pokryje całkowity koszt tego lotu. Jest jednak pewne ryzyko! Dwa ostatnie prototypy tego statku eksplodowały podczas testów!


Yusaku Maezawa powiedział:

Mam nadzieję, że odbędziemy z naszą ekipą bardzo przyjemną wyprawę. Poszukuję osób z różnych środowisk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here